Wpis z mikrobloga

@KornixPL 7 lat miałem getza jako drugie auto. Rocznik 2003 1.3 benzyna. Sprzedałem pół roku temu za 4.4k.

Auto proste, tanie w utrzymaniu, niezawodne (a miało pod 180k km).

Minus - zaczęły pojawiać się ogniska rdzy na nadkolach.
@pszajnowski: @rraaddeekk: Nie chodzi o zniżki, tylko jakby to delikatnie - ostatnio się nie dogadujemy, bo się przeprowadziłem z dużego miasta do małego miasteczka i zarabiam 2x tyle co tam ale to już nie wrocław, teraz jest wstyd o synu mówić bo nieudacznik wrócił z dużego miasta bo sobie nie dał rady - a dałem, tylko dlaczego mam mieszkać gdzieś, gdzie za wynajem mieszkania płaciłem 1500 zł, zarabiałem 2,5? Skoro
@KornixPL

Minus - zaczęły pojawiać się ogniska rdzy na nadkolach.

W Polszy, przy takiej ilości soli jakie sypią na drogi, dziwne by było gdyby się nie pokazały.

@rraaddeekk
@pszajnowski zajabisci rodzice.... tylko pogratulować wsparcia jakie dają.

Ja tylko mówię jak może być. Koledze ojciec przy takiej propozycji uwaga cytuję:" chyba cie synek #!$%@?ło" i dobrze, że się nie zgodził, bo tydzień później kumpel #!$%@? fure na mieście
@KornixPL: Miałem bliźniaczą Kie Picanto i powiem szczerze, że ciekawe auto, wszędzie wjedzie ale jeśli chodzi o jakość w środku czy wyposażenie to bez szału. Nie wiem czy to kwestia tego egzemplarza ale kilka rzeczy z elektroniki sprawiało problemy. Jeśli chodzi o silniki to szału nie robią jeśli chodzi o żywotność, a dodatkowo mają wade fabryczną, którą jak się nie ogarnie w porę to można rozwalić wał korbowy.
@pszajnowski: Zaczęło się od tego, że jako jedyny ze wsi nie przestałem chodzić do kościoła bo nie chciałem robić czegoś na pokaz co i tak było dla mnie bez sensu, no a potem ta przeprowadzka i już jestem wypisany z jakiegokolwiek spadku itd. Ale szczerze? Rodzina Różowego jest zajebista, także jak nie przyjdą na ślub, czy nas nie odwiedzają ludzie z mojej strony to wszyscy są spokojniejsi ( ͡° ͜