Wpis z mikrobloga

@KornixPL: #!$%@? to są niezniszczalne smochody. Sam mam i20 rocznik 2009 i nie robiłem przy tym samochodzie NIC! (oczywiście poza standardowymi rzeczami oleje klocki filtry itp.).
@KornixPL: Na getza te 6000-6500 musisz mieć na lepszy egzemplarz chyba, że uchodzisz coś dobrego taniej. Przede wszystkim sprawdź czy nie pali oleju i czy ma pełną moc.
6000-6500 musisz mieć na lepszy egzemplarz chyba, że uchodzisz coś dobrego taniej. Przede wszystkim sprawdź czy nie pali oleju i czy ma pełną moc.


@Kejran: Jak sprawdzić na miejscu czy nie pali oleju?
@KornixPL rób tak żeby Tobie było dobrze, a innymi się nie przejmuj. Ja #!$%@? wszystko w ciągu tygodnia, sprzedałem samochód, jakiś zbędny mandziur, kupiłem bilet i wylądowałem w UK. Siedzę 4 rok tutaj i z przyjemnością słucham mlaskania z niezadowolenia rodziny która uważa, że się tu marnuje podczas gdy mi się hajs zgadza
@KornixPL po jeździe próbnej jak już jest rozgrzany to go przegazuj i przytrzymaj kilka sekund na 5-6k obrotów i zobacz czy jakoś błękitnie się nie zrobiło z tyłu. Jeśli silnik nie leje bokami to małego brania nie sprawdzisz i tak ale wykluczysz że żłopie jak smok.
@szokolada jeździlem takim getzem z wypożyczalni na urlopie.
Nie pamiątam dokładnie ale chyba właśnie w 2003 lub 2004 roku.
Straszny muł. Pod górkę prawie nie przyspieszal.
Zaletą ze był najtańszy w wypożyczalni.