Wpis z mikrobloga

Mirki co zrobić obecnie ze starymi oponami? Wulkanizator mi rzekł, że nie weźmie ich ode mnie bo trzeba płacić za utylizacje. Są zakłady czy zostawić pod śmietnikiem? nie mogę się doszukać jakiejś konkretnej informacji...
#opony #motoryzacja #samochody
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alchemik88: Dogadaj się przy okazji najbliższej manifestacji rolników/górników w Warszawie. Na pewno ktoś będzie je chciał spalić w jakimś widowiskowym punkcie.
  • Odpowiedz
@emasele: u mnie też coś takiego niby jest, ale nie wiem na ile mile widziane to będzie z gabarytem. Znalazłem punkt skupu, liczą 2 zł od opony, czyli 8 zł do zapłaty będzie.

@dzieju41: Tyle, że ja nie kupiłem nowych :) Uzywki od kogoś tam po sprzedanym aucie z DOT 4912 bodaj. Mam za to stare Barumy letnie do wywalenia z piwnicy, ale tam nie chcieli ich gdzie
  • Odpowiedz
@dzieju41: Pierwszy raz widzę słowo "ekoport" :) Mój stan finansowy też by pozwoli na komplet nowych opon, ale do Lanosa, którego chce się pozbyć nie warto. Kupiłem używane (ledwo bo jeszcze z 2 opon kolce nie starte ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Dunlopy SP Sport Fastresponse. Musiałem je zmienić bo w/w Barumy to KARTOFLE nie opony, ledwo zwilżony asfalt i jak na sankach po lodzie :/
  • Odpowiedz
@emasele: są jednak pewne granice rozsądku, jak bym miał auto, którym wiem, że warto w nie inwestować to bym wziął coś porządnego. Jednak jak go mam się pozbyć to po co? I tak kupiłem porządne u----i :) Starczą, i tak jeszcze klocki i tarcze mi trzeba nowe...

@Conquer: W końcu sam tak zrobię :D bo jak mam objeżdżać miasto całe żeby je utylizować to szkoda zachodu. Chciałem być
  • Odpowiedz
@Alchemik88: na zbiórkę gabarytów rzuć, u mnie co chyba miesiąc jest zbiórka gabarytów, można wyrzucać wszystko.

Opony chyba można skoro nazywa się to " bezpłatna zbiórka GABARYTÓW, ELEKTROŚMIECI i OPON"
Sprawdź na www swojej gminy/miasta.

Albo na tor gokartowy zawieź.
  • Odpowiedz