Wpis z mikrobloga

@Alchemik88: Dogadaj się przy okazji najbliższej manifestacji rolników/górników w Warszawie. Na pewno ktoś będzie je chciał spalić w jakimś widowiskowym punkcie.
  • Odpowiedz
@emasele: u mnie też coś takiego niby jest, ale nie wiem na ile mile widziane to będzie z gabarytem. Znalazłem punkt skupu, liczą 2 zł od opony, czyli 8 zł do zapłaty będzie.

@dzieju41: Tyle, że ja nie kupiłem nowych :) Uzywki od kogoś tam po sprzedanym aucie z DOT 4912 bodaj. Mam za to stare Barumy letnie do wywalenia z piwnicy, ale tam nie chcieli ich gdzie wymieniałem. Pewnie
  • Odpowiedz
@dzieju41: Pierwszy raz widzę słowo "ekoport" :) Mój stan finansowy też by pozwoli na komplet nowych opon, ale do Lanosa, którego chce się pozbyć nie warto. Kupiłem używane (ledwo bo jeszcze z 2 opon kolce nie starte ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Dunlopy SP Sport Fastresponse. Musiałem je zmienić bo w/w Barumy to KARTOFLE nie opony, ledwo zwilżony asfalt i jak na sankach po lodzie :/
  • Odpowiedz
@emasele: są jednak pewne granice rozsądku, jak bym miał auto, którym wiem, że warto w nie inwestować to bym wziął coś porządnego. Jednak jak go mam się pozbyć to po co? I tak kupiłem porządne używki :) Starczą, i tak jeszcze klocki i tarcze mi trzeba nowe...

@Conquer: W końcu sam tak zrobię :D bo jak mam objeżdżać miasto całe żeby je utylizować to szkoda zachodu. Chciałem być EKO i
  • Odpowiedz
@Alchemik88: na zbiórkę gabarytów rzuć, u mnie co chyba miesiąc jest zbiórka gabarytów, można wyrzucać wszystko.

Opony chyba można skoro nazywa się to " bezpłatna zbiórka GABARYTÓW, ELEKTROŚMIECI i OPON"
Sprawdź na www swojej gminy/miasta.

Albo na tor gokartowy zawieź.
  • Odpowiedz