Wpis z mikrobloga

O nie, score zeldy spadł do 97, cóz za szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, wiecie że gościa który puścił ocenę 7/10 zddosowali i zalali tekstami typu "wypij wybielacz gruba nędzna cipo"? Dramat, gorzej niż dzieci. A strona leży, jest ddosowana przez obrońców linka xD

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild

#gry #heheszki #nintendo #nintendoswitch #zelda
Pobierz Rabusek - O nie, score zeldy spadł do 97, cóz za szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, w...
źródło: comment_djw1FgMfhwWmGnQbNXoBd9gtogRi2MSf.jpg
  • 31
@Rabusek: prześledziłem recenzje i znlazło się 3 takich człeków którzy dali niskie noty, 2 z nich dało 6/10 jeden dał 7/10, czemu? nie mam pojęcia, gra jest fenomenalna, oczywiście jak każda nie wolna od wad, ale wciąż 6/10? umm, ból dupy? :D
@Rabusek: Smutne to. Fanatycy znajdą się wszędzie. A najgorsze chyba że zamiast korzystać z recenzji jako podpowiedzi czy warto to wchodzą na nie po zakupie danej gry etc. (za kirszonkowe?) i atakują każdego komu owa się podoba mniej jakoby miało ich to obronić przed, nie wiem. Dewaluacją ich własnej decyzji.

Osobna kwestia to to że dla niektórych liczą się tylko noty a z 10 stopniowej skali widzą tylko 7 8 9
@Theos: Wstyd w tym sensie, że robi to bardzo słaby PR graczom Nintendo, bo o jezu bezmózgie yeti, jak ktoś skrytykuje ich kochaną Zeldę w zielonym ubranku to od razu ddos, hejt itd. Dziecinada fest.
@Jari9: Sam sobie zaprzeczasz. Gra nie jest wolna od wad, a jednak zbiera same 10/10? Czyli może z drugiej strony jest zwyczajny nintendowski circlejerk, a nie realne recenzje? Czasami się mega dziwiłem jak ktoś poświęcił paragraf na napisanie jak to fpsy dropią (tak wiem, zdarza sie to rzadko), a potem napisał że to daje wspomnienia z dzieciństwa jak gry chodziły gorzej xD

pls

A co dopiero go atakować. xD

this
Gra nie jest wolna od wad, a jednak zbiera same 10/10


@Rabusek: to byłby nawet dobry zarzut, ale problem jest taki, że wystawienie 10 dla gier to standard, to nie coś wyjątkowego przy Zeldzie. Więc wychodzi z tego kiepski zarzut. Wszystkie gry z topki mają od kilkunastu do kilkudziesięciu dziesiątek. I żadna nie jest wolna od wad.

10/10 oznacza, że coś jest kapitalne, nie perfekcyjne.