Wpis z mikrobloga

Ktoś zajmuje się zawodowo tatuażem? Ostatnim czasie strasznie zacząłem się interesować tą tematyką niestety nie mam pojęcia w jaki sposób można poznać tajniki tatuowania od zera? Czy najlepszym sposobem jest zakup maszynki i trening na skórach zwierzęcych? Wiem że środowisko tatuażystów to sfera tabu, nikt nie jest skory do pomocy w tym temacie. Warto wybrać się na kurs? Wyprzedzając pytanie - tak umiem rysować. ;)
#tatuaze #tatuazeboners #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_ssjtM03IAJj7qpBjztjNl8uQd2VSiMwb.jpg
  • 11
nikt nie jest skory do pomocy w tym temacie.


@Reinspired: nie zgodzę się z tym, wielu tatuażystów uczy za darmo innych, tylko im się to zwyczajnie nie opłaca, bo potem każdy zwija się na swoje i tyle go widzieli. trzeba chodzić po studiach i szukać, aż ktoś Cię weźmie. da się dostać bez doświadczenia w tatuowaniu, jeśli ma się dobry warsztat rysunkowy.
@SScherzo: W Europie tatuaże kojarzą się z więźniami, marynarzami i elementem. Od lat zachodnie media usiłują nam wpierać, że to jest ładne i jest jakimś symbolem buntu.
Od lat zachodnie media usiłują nam wpierać, że to jest ładne i jest jakimś symbolem buntu.


@fiziaa: xDDDDDDDDDD
Nigdy #!$%@?, ale NIGDY nie widziałem mediów mówiących "to jest ładne". Może to po prostu jest tak, że hmm... dla części ludzi to jest ładne?
Widziałaś jakieś wydanie wiadomości mówiące o jakimś konkursie tatuowania wspominające jakie to jest zajebiste? Plakaty są porozwieszane w miastach reklamujące tatuaże?
To kto ci mówi, ze to ładne?
@fiziaa: chyba masz jakieś problemy ze sobą , jeśli uważasz że wytatuowane powinny być tylko jakieś plemiona które to maja w swojej kulturze to "brawo Ty".

"Tatuaże w Europie kojarzą się z więźniami , marynarzami i elementem" większej głupoty nie słyszałem , jesteś mistrzem idiotycznej wypowiedzi .
@Reinspired: najpierw trenuj rysowanie z obciążonym ołówkiem/kredkami/mazakami, później możesz kupić używaną maszynkę i np. tatuować banany, sztuczną skórę bądź świńską. Na tym etapie powinieneś mieć już jakieś portfolio, które będziesz w stanie pokazać w studiach i prosić, żeby Cię wzięli na staż. Bądź, możesz również zacząć ćwiczyć na sobie/znajomych/ludzi, którzy chcą dziarę za 30 zeta.