Wpis z mikrobloga

#rozdajo #rozdajosteam o nietypowych zasadach. PRZECZYTAJ ZASADY.

Mam do rozdania dwie #gry na #steam. Jeden klucz, jeden steam-gift. Nie indyki, ale tez nie tytuly zaraz po premierze, nie liczyc tez na GTA 5.

Poniewaz nie chce zeby jakis cebulak wzial (niestety, sa tu osoby zebrzace na innych 3#rozdajo nawet o gry za 5zl ... ktore juz maja --- kurde, Wasz czas jest wiecej warty niz potem proba sprzedania tego, ... tj powinien byc wiecej warty) - ustalam pewne zasady.

1) Plusujesz wpis
2) Wklejasz link do swojego publicznego profilu Steam
3) Ja sprawdzam profile po kolei, odpadaja:
- osoby bez aktywnosci na wykopie
- jakies #!$%@?, osoby ktore shitpostuja, prowadza propagande swojej strony politycznej itd, zostaja prawilne mirki
- osoby ktore maja juz gre ktora chce rozdac
- osoby z pustymi lub prawie pustymi kontami (czyli bez realnego zainteresowania grami)
- osoby ktorych konta swiadcza ze nie beda zainteresowani rozdawanym tytulem
4) wklejajac link do profilu nie wolaj mnie

Generalnie - lubisz grac i jestes w porzadku - masz szanse na gre.

Zastrzegam dlugi czas realizacji. Jestem leniwy. Lubie grac i odkladac to, co obiecalem. Jezeli bedzie duzo profili do sprawdzenia i wszystkie beda odpadac to troche to potrwa. Licze na Was :)

Jak sie sprawdzi to w przyszlosci beda kolejne #rozdajo tego typu. Moze nawet gta5, jak sie dogadam z supportem o przeniesienie postaci z konta r* na konto Steam :)
  • 29
@noekid: ja np. nie udostępniam gdzie popadnie swojego profilu Steam, i unikam różnych #!$%@?ących zaproszeń od naciągaczy/botów. I sobie to chwalę, ale co kto woli.

Nadal nie napisałeś co to za gry.
- osoby ktore maja juz gre ktora chce rozdac

- osoby z pustymi lub prawie pustymi kontami (czyli bez realnego zainteresowania grami)


@noekid: Bardzo łatwo można to zrobić przez połączenie konta z serwerem przez protokoły bezpieczeństwa, tak jak np. na steamgifts.

- osoby ktorych konta swiadcza ze nie beda zainteresowani rozdawanym tytulem


@noekid: jasnowidz. xD
Nadal nie napisałeś co to za gry.


@Lookazz: bo nie zamierzam, mogłeś nie zrozumiec za pierwszym razem, szkoda że po odpowiedzi dalej nie. Nie chcesz, nie bierz udziału, eot :)