Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: bo problem ich nie dotyczy. To problem dotyczący facetów i chyba logicznym jest, że jeśli to dla nich problem to powinni postulować służbę wojskową dla kobiet, a jakoś dziwnym trafem tego nie robią...? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zatwardzenie obrazic? Wrazliwy jestes. W takim razie przepraszam, nie mialam w zamiarze obrazić. Ale Ty tez mnie obraziles próbując mnie wysmiac (tylko dlatego ze przeinterpretowales moje komentarze).
Juz, po razie sobie damy (jak faceci bo kobieta i mezczyzna maja byc rowni) i zgoda, nie denerwuj sie.
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Ja nie mam tendencji do mówienia, że ja zrobiłem coś, co zrobiliśmy wspólnie z kimś, więc też #!$%@?.

Jakbyś była pracodawcą to rozumiem, że chętniej zatrudniałabyś kobiety i narażała firmę na straty? To jest zupełnie logiczne z punktu widzenia przedsiębiorcy. On prowadzi firmę, żeby zarabiać pieniądze, a nie fundację charytatywną.
Jeżeli kobieta chce być tak samo przydatna jak mężczyzna to niech pracuje tak samo jak mężczyzna - no co
  • Odpowiedz
Chyba masz zatwardzenie i Cie mocno cisnie. :>

Wrazliwy jestes. W takim razie przepraszam, nie mialam w zamiarze obrazić.


@nicari: dobra dobra.

Ale Ty tez mnie obraziles próbując mnie wysmiac (tylko dlatego ze przeinterpretowales
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@1984 ano dokladnie, to ma tylko wysmiewac bezsens tego argumentu, bo wiadomo ze w pare osob da rade ;) o ile dzisiaj bedzie w ogole taka konieczność.
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Ale problemem jest to, że feministki, a przynajmniej te, które występują w mediach, a więc są przedstawicielkami feministek, żądają równych płac również w zawodach, w których facet naturalnie powinien zarabiać więcej, bo bardziej się do tej roboty nadaje. Mało to razy ktoś prowadzi dyskusję z feministką i stwierdza, że faceci w X zawodzie zarabiają więcej, bo są silniejsi od kobiet, to feministka wyskakuje z oburzeniem, że gość jest seksistą,
  • Odpowiedz
@MagicznyMichal: proponuje Ci zapoznanie się z tym, a jak dalej twierdzisz, że to nie prawda to zapytaj kilku kolegów i kilka koleżanek i zanotuj sobie ich odpowiedzi: http://matkawkratke.pl/syndrom-oszusta-dlaczego-kobiety-nie-wierza-w-siebie/

Jakbyś była pracodawcą to rozumiem, że chętniej zatrudniałabyś kobiety i narażała firmę na straty?

Zatrudniałabym tylko mężczyzn i kobiety po 40, żeby uniknąć problemów.

Jeżeli kobieta chce być tak samo przydatna jak mężczyzna to niech pracuje tak samo jak mężczyzna - no co w tym
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zatwardzenie co xDD skad mam wiedzirc czy nie sprobujesz wystalkowac? Po co Ci taka wiedza przy watku o debilnym argumencie. Ogarnij sie troche. Ps juz kiedys pisalam o swoim imieniu na mirko wiec jak bardzo nie masz co robic to se poszukaj.
  • Odpowiedz
@cynamonowa:

To w tym trudnego, że chociaż byś się posrał, to ty dziecka nie urodzisz. Dzisiaj kobiety w walce o niezależność są tak na prawdę przegranymi - wszystkie obowiązki spały na nie, od opieki nad domem, po pracę, po opiekę dla dziecko. Facet się z tego wszystkiego zawsze może wypisać i wyłgać alimentami 200 zł na miesiąc.


No to po co tak kombinować? Zjeść ciasteczko i mieć
  • Odpowiedz