Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: A dlaczego feministki miałyby o to walczyć? Jesteś z tych co chca aby im udowodnić ze boga nie ma, zamiast samemu udowodnić swoją tezę że jest? Jak masz problem z tym, że kobiety nie muszą iść do rezerwy to ktoś Ci broni zebrać innych sobie podobnych i iść o to walczyć? Jak feministki walczą o sprawy ważne dla siebie. To bardziej niż logiczne. Znajdź sobie zajęcie zamiast szukać komuś.
  • Odpowiedz
ile % "feministek" jest grubych i brzydkich Twoim zdaniem i dlaczego tak dużo?


@bohun89: Nikt nie prowadzi takich statystyk ale zapewniam Cię że dużo mniej niż Ci wykop próbuje wmówić. Każda myśląca kobieta jest feministką. Pozostała część powinna oddać wszystkie dyplomy, wszystkie świadectwa, uprawnienia, odejść z pracy i wrócić do rodziców do czasu aż facet ich nie zechce aby mogły mu usługiwać aby dostać groszę na podpaski jak ładnie poproszą.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: bo ciężko jest walczyć o coś, co Cię osobiście nie dotyka. Tak po prostu. Nie wczuwają się w sytuacje mężczyzn, a druga sprawa to taka, że część mężczyzn chce odbywać tę służbę.
@MamaIKillTheMan: oczywiście, że feministki walczą o sprawy ważne dla siebie, to mężczyźni powinni walczyć, jeśli służba wojskowa im przeszkadza. Nie szukam nikomu zajęcia ;-)
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Przecież to nie do Ciebie było że szukasz zajęcia, tylko kolega był zdziwiony dlaczego feministki nie walczą o bycie w rezerwie bo nie rozumie, że skoro mu to nie pasuje to powinien sam o to walczyć.
  • Odpowiedz
@MagicznyMichal: @nicari: Ale przecież dzisiaj kupując pralkę prawie nigdy nie dadzą jej od ręki. Zwykle następnego dnia przyjeżdża kurier i można za dwie dychy poprosić, żeby pomógł wnieść. A tak w ogóle, to nie wiem czy wiecie, ale blokach są windy. xD
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Naprawdę uważasz, że wzrost nie ma znaczenia w NBA? Tak, są wyjątki - jak wszędzie. Kobiety po tym jak mężczyzna kupi mieszkanie, też mają tendencję do mówienia, że kupili mieszkanie. Słyszałaś może, że są różne normy odnośnie dopuszczalnego ciężaru możliwego dźwigania dla kobiet i mężczyzn? Ja jak najbardziej jestem za tym, żeby każdego człowieka oceniać tylko i wyłącznie po jego przydatności dla pracodawcy, a nie dlatego, że na takim
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zatwardzenie no oczywiscie, bo faceci tak nie robią :3
ps też pomagalam, wiec jakie kurde cudze zaslugi? Czy napisalam ze stalam tam i patrzylam?
Chyba masz zatwardzenie i Cie mocno cisnie. :>
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@1984 heh, nie w kazdym bloku jest. Myslisz ze w blokach z wielkiej plyty sa windy? No raczej nie a jednak ludzie tam mieszkaja, robia remonty i wymieniaja sprzet ;)
I tu nie chodzi o to ze w sklepie nie daja do reki pralki. To nie jest moj argument. Ale to co napisales pokazuje JAK BARDZO jest bez sensu :>
  • Odpowiedz
@cynamonowa chęci nie mają znaczenia. Jeśli istnieje obowiązek prawny, to nie powinien rozróżniać na plcie. Kobiety powinny obowiązkowo iść do wojska. Tylko to nie leży w interesie kobiet. Feministki nie walczą o równe traktowanie, jak sugerujesz, i to jest kontrprzyklad

@MamaIKillTheMan parytety, wcześniejsza emerytura, aktywizacja zawodowa z urzędu np.
  • Odpowiedz
@MagicznyMichal: ja nie mam tendencji do mówienia "kupiliśmy mieszkanie" jak mieszkanie nie zostało zakupione przeze mnie i partnera, więc twoje stwierdzenie sobie włożę między bajki. Wzrost naturalnie ma znaczenie, ale właśnie o to chodzi - nie każdy się wpisuje w schematy, dlatego ludzie, którzy się w nie nie wpisują powinni mieć dostęp do rozwoju kariery taki, jaki mają ludzie, którzy się w standardy wpisują. Moim ulubionym przykładem jest Maria Skłodowska
  • Odpowiedz
bo Ty wcale mnie nie atakujesz i nie probujesz wysmiac/osmieszyc :)


@nicari: Dobra, dobra, jesteś tak dorosła, że jedyne do czego potraciłaś się przyczepić to mój nick i mnie obrazić tylko w związku z tym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@1984 mieszkalam na wielkim osiedlu z plyty i nie bylo w zadnym bloku (3 i 4 pietra). Tylko w wiezowcach 10pietrowych były. Ale nie wykluczam ze sa miejsca, gdzie w takim budownictwie jest i winda :)
  • Odpowiedz