Wpis z mikrobloga

@cynamonowa: No to dlaczego narzekasz że nie przyjmują skoro TOBIE się nie opłaca? Mogłaś iść na zawodowego i miałabyś i jedno i drugie. Ja się Tobie nie opłaca, to się ciesz, że nie biorą na 2 lata jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: Ile lodówek wniosłyście? xD

@Mr_Gray: No super, moi razem kopali ogródek.

Przecież cały czas piszę, że są wyjątki. Jak kobieta chce np. pracować na budowie i jest w stanie wykonać taką samą pracę to ja jestem jak najbardziej za tym, żeby otrzymywała takie samo. Natomiast nie uważam, żeby jakieś parytety na wysokich stanowiskach były dobrym pomysłem, bo to oznacza, że ktoś otrzymał posadę bo nie ma penisa,
  • Odpowiedz
@cynamonowa: "są kraje, w których kobiety idą do wojska obowiązkowo, np. Izrael. Polski na to nie stać, takie są realia. Sama nie mam nic przeciwko, chętnie bym się nauczyła strzelać"
To Twoja wypowiedź.
Chciałabyś ale się nie opłaca. Każdy by chciał kokosy za strzelanie.
To że Ci się nie opłaca nie mieszaj, że rzekomo Polski nie stać. Która chce i spełni wymagania (i tak zaniżone) i jest wolne miejsce -
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Polski nie stać pod tym względem, że nie masz do wykorzystania nie wiadomo ile naboi itd., są limity. Idę na kurs, płacę, dostaję co potrzebuję. Chętnie bym brała w tym udział, gdyby to trwało np. 2 miesiące wakacji, każdy by to robił i nie byłoby poczucia straty czasu, mam jednak przeczucie, że jakbym się tam sama wybrała to by tak było i skończyłoby się na czyszczeniu łazienek i gotowaniu.
  • Odpowiedz
@nicari: co ma feminizm do wnoszenia lodówkiXD kiedy mężczyzna (naturalnie tak zbudowany, by łatwiej mu było wnieść lodówkę, silniejszy) wnosi lodówkę kobiecie to nie znaczy, że mężczyzna jest lepszy, kobieta po prostu zadzwoniła po kolegę który nie jest tylko mężczyzną, ale i człowiekiem, z tym, że jest po prostu silniejszy od niej i da sobie lepiej z tym radę. nie róbcie mirki #!$%@? z logiki jak nie rozumiecie czym jest
  • Odpowiedz
@asirak: chodzi o częsty argument że "hehe feminizm kończy się tam, gdzie trzeba wnieść lodówkę na trzecie piętro". Obrazek wyśmiewa ten typ marnej argumentacji.
I tak, zgadzam się z tym, co napisałaś również.
  • Odpowiedz
@nicari: bo mireczki myślą, że feminizm to wywyższanie kobiet nad mężczyznamiX DDD #!$%@? to jest aż śmieszneX DDD tak samo te stereotypowe myślenie, że feminsiistka to gruba, kolorowe włosy, koty, piercing, gdzie stereotypowy mirek to stulejarz który całą młodość spędził na siedzeniu w piwnicy i wieczny prawikXDDD
  • Odpowiedz
@asirak: dzisiejszy feminizm forsuje własnie wyższość kobiet nad męczyznami. takie odnoszę wrażenie po obejrzeniu filmików na YT z ostatniej manify. oczywiście rozumiem postulaty tych normalnych feministek, ale cała masa fanatyków psuje środowisko i opinię o nim (jak chyba wszędzie).
  • Odpowiedz
@cynamonowa: @nicari: Jeśli to praca a lodówka waży więcej niż 60 kg a mniej niż 100 kg to do wniesienia niej potrzeba 2 facetów albo uwaga 3 kobiet!
#!$%@? feministki nie wiedzą że normy obciążenia są ustalane zgodnie z możliwościami. Później dochodzi do takich patologii jak w armii USA że obniżane są standardy tylko po to żeby kobiety mogły się załapać...
Przecież to logika głupców, różnice są naturalne
  • Odpowiedz
@MagicznyMichal: a co za różnica czy różowa zadzwoni po przyjaciółkę czy przyjaciela? według feminizmu oboje są równi, z tym, że mężczyźni są lepiej zbudowani i zazwyczaj silniejsi, więc jak najbardziej uzasadnione
  • Odpowiedz
@Asteroida: to żebyś ogarnął, że coś jest żartem, to musisz mieć wszystko otagowane? w życiu poza internetem też?
ps ta wypowiedź tyczyła się obrazka, kóry wrzucił użytkownik w komentarzu, nie zaś mojego. naucz się czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz