Wpis z mikrobloga

Planuje zrobić sobie meble z palet do nowego mieszkania. I nie wiem czy dobrze kombinuje. Chce zrobić kanape/rogowke która będzie też mogła też służyć jako 2 oddzielne łóżka albo 1 duże po złączeniu. Znalazlem palety 80x100 czyli takie które po złączeniu będą idealnie pasować do materaca 200x80. Na oparcia 3 palety 80x60. Na stolik 2 palety 80x60 i zostanie mi jeszcze 5 palet (minimalne zamowienie 10) to cos z tego może jeszcze wykombinuje. Myślałem, że troche przycebule ale za nowe palety z dostawą zapłace prawie 200€, do tego farby, materace, jakies poszewki i poduszki. Pewnie w ikei już bym cos znalazl za ta cene ale w tym przypadku miałbym większą satysfakcje. Z chęcią przyjme jakieś porady od kogoś kto się bawił w takie rzeczy. Oczywiście planuje szlifować i malować.
#mistrzpainta #meblezpalet #palety #design #meble #majsterkowanie #diy #wnetrza
thisisthesix - Planuje zrobić sobie meble z palet do nowego mieszkania. I nie wiem cz...

źródło: comment_YW6KUPBXMsJ5tv9DBgFinw3AjlcUCVWW.jpg

Pobierz
  • 41
@Shatter: jak się znudzi to zawsze moge sprzedać hipsterom xD. Co do szlifowania i malowania domyślam się, że kupa roboty mnie czeka. Nie chce jakoś specjalnie inwestować w to mieszkanie bo wynajmuje i nie wiem jak długo będę tu mieszkać. Nawet jak kupie używane meble to będzie problem z dostawą a za wynajem busa zapłacę więcej niż za te meble. Do tego muszę przechodzić przez restaurację i schody na górę sa