Wpis z mikrobloga

@mandziok: odnosze do wpisu w stronę @donOGR:

Czyli jeżeli rzucalbys jakiś catchphrase jak Chris Jericho czy inny ktoś z USA a potem ktoś inny by go rzucał to też byś na niego wyleciał z mordą "hola ale ja to wymyslilem"?

Dalbyś w tym momencie argument szoguniastemu ze jutuberzy musza miec od innych tuberow pozwolenie na gry.
  • Odpowiedz
@mandziok: Cześć, zainteresowała mnie jedna kwestia; w jaki sposób jego film wpływa na wyświetlenia twoich? Napisałeś że zabija ci serię, chodzi o to że widzom się temat przeje? Nie rozumiem za bardzo, możesz coś więcej o tym powiedzieć?
  • Odpowiedz
@remek4x4: skoro pojawia się w polecanych po prawej stronie (a przez b. podobną miniaturę + moją obecnośc w tytule + duża obecność w komentarzach), pokazuje się jego film tam. Ludzie wchodzą, myśląć, że to mój bądź coś podobnego i oglądają. I gdzie tutaj jest problem zapytasz - ano to jest taki rodzaj gry, który prawie w ogóle nie ma contentu. Cała ta seria opiera się na mocnym wyolbrzymianiu osiągnięć w grze
  • Odpowiedz
  • 0
@mandziok Samo to że nagrywa nie jest złe, chociaż wiadomo dlaczego wybrał ten moment ale już wpierdzielanie Cię na miniaturkę, nazwa odcinka itd..to zwyczajne chamstwo.
  • Odpowiedz
@Streat: wystarczyłoby, że najzwyczajniej w świecie by napisał, nawet może bym się dograł też do filmu czy cokolwiek. mi też żyłka puściła, bo od dwóch lat gier szukam i jak coś znajdę, to właśnie takie sytuacje mam i zabawa zaczyna się na nowo (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 0
@mandziok Trzeba było zostać przy minecraftcie, mniej nerwów byś miał ( )
PS. Dalej dla mnie jest zagadką skąd wziął się nick Tchawica
  • Odpowiedz
@ElfSiekacz: jeżeli kogoś bym nie znał (a naprawdę osób nagrywających indie jest garstka i znam większość), to gdyby robił takie same tytuły i miniatury (albo wpierdzielał mnie do tytułów i miniatur) to bym po prostu napisał na privie, że niefajnie. Tutaj nie rozchodzi się o grę, tylko, o całą otoczkę wokół tego. Zobacz ile małych kanałów nagrywa Cat Goes Fishing, dlaczego przypierdzieliłem się do Sou? Bo wrzucił mnie na miniaturkę i
  • Odpowiedz
@ElfSiekacz: może źle się wyraziłem na początku, nie zaprzaczam - ale jest naprawdę ogromna różnica pomiędzy nagrywaniem tego samego a nagrywaniem tego samego wzorując się. tak, mam bóldupy oto, że koleś po prostu robi dokładnie to samo co ja nie wkładając nic od siebie - może to niedojrzałe, ale to już X taka sytuacja z kolei
  • Odpowiedz