Wpis z mikrobloga

@donOGR: jak wbije do sklepu i powiem, że #!$%@? go z batoników to też luzik, bo powiedziałem, że to zrobię? kwestia tego, że hajpuje sobie grę, koleś przychodzi na gotowe, wpada w moje polecane, prowadzi #!$%@? serie, seria mi zdycha przez niego.
  • Odpowiedz
@rkzm2012: akurat miałem wstawiać. Śmieszne zachowanie i tłumaczenie soushibo, @mandziok tam mu ładnie piszę co on zrobił, ale sou odpowiada w taki sposób, że tylko #!$%@? za przeproszeniem i chce kogoś przekonać, że ma rację na siłę xD
  • Odpowiedz
@mandziok: Rozumiem, że masz podpisaną umowę z twórcami gry o wyłączność i jako jedyny na tubie możesz ją nagrywać?
Jak Ci seria zdycha przez kogoś innego, to może to Ty powinieneś ją prowadzić lepiej?
  • Odpowiedz
@donOGR: Może kwestia taka, że ta gra po prostu nie istniała na polskim YouTube wczesniej? Kwestia tego, że koleś #!$%@?ł sobie mnie na miniaturkę, wrzucił w tytuł i zadowolony. Mój kanał opiera się na tym, że biorę tytuły nieogrywane i głównie niezależne i robie z nich serie na YT w taki sposób, aby odbiły się dalszym echem. Jeżeli ktoś to nagrał wcześniej przede mną, to wtedy promuję taką osobę w pierwszym
  • Odpowiedz
@mandziok dorośnij. Co z tego, że wypromowałeś jakąś zakurzoną grę? To teraz trzeba pisać w waszej "zagrajmy" sferze z prośbą o pozwolenie? "Zwęszył wyświetlenia i korzysta" i co z tego? Nie ma prawa? Zabronisz mu tego, bo masz deal na wyłączność z twórcami tej produkcji? Czy po prostu twoje ego na to nie pozwala?
  • Odpowiedz
@jonasz_pawulon: Pamiętam że niby ktoś coś mówił że on tłumaczył ( ͡º ͜ʖ͡º) tl;dr - robią takie głupie miny na miniaturki bo podobno widzowie szybciej i chętniej klikają na takie filmy gdzie widzą swojego idola.
  • Odpowiedz