Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, gdzie można spotkać żeńskie stuleje, przegrywy? Taka rozkmina mnie naszła. Niebieskie wiadomo - piwniczą przed komputerem*, a różowe? Przecież na logikę gdzieś tam muszą istnieć również różowe przegrywy, no nie?

*


#tfwnobf #tfwnogf #stulejacontent #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie tak działa. Jeżeli jesteś facetem na samym dnie to nie wystarczy poszukać kobiety która też jest na dnie bo nawet najgorsza kobieta może z łatwością znaleźć kogoś lepszego od siebie. Pamiętaj że faceci na górze (10/10 i może niektórzy 9/10) mogą z łatwością być z więcej niż jedną kobietą na raz co oznacza że dla pozostałych facetów nie starczy kobiet i zawsze będzie trochę tych na dole którzy
@CurIy: o weź. żadnemu ze swoich różowych nigdy nie mówiłem, żeby się golił, a co dopiero depilował. Przecież to cholernie bolesne. Poza tym, zdaniem niektórych ginekologów, depilacja sprzyja chorobom...
@CurIy: nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem tylko, że jak mi różowy przejechał po nadgarstku depilatorem, to zrozumiałem, dlaczego nie każda chce sie depilować. Jakoś tak trafiałem, że żadna z moich różowych się tam nie depilowała. I nigdy nie miałem o to pretensji. A czy bzdurą jest ten fragment o chorobach? Jak pisałem, nie wszyscyu lekarze mają takie samo zdanie.