Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego, Panowie!
Najlepszych różowych, dużo dobrego jedzenia, gier, płyt, przyrostów, progresu w ciężarach, konsol, komputerów, koncertów, cycków, książek, słodkości, alkoholu i czego tam sobie zapragniecie. ʕʔ
#dzienmezczyzn
  • 103
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że mówi to jakiś James Bond czy inna kultowa męska postać. Naprawdę, nie kpij sobie :> jest to manipulacja. Dzieci tak się mogą zachowywać... i jak widać dorosłe kobiety.


@nowywinternetach: Przecież ten fragment był napisany trochę prześmiewczo w stosunku do stereotypu kobiet. Nie. On nie jest co do literki poważny. Sens jest tylko taki - jest Ci przykro? Powiedz to.

A co jeśli facet uzna, że Twoje obrażanie się jest też z błahych powodów? Większość facetów nie może tego zrobić, bo

-
  • Odpowiedz
Aczkolwiek jeśli się słyszy w odpowiedzi "bo Ty..." (czyli Twoja wina, taki byłeś, to zrobiłeś), to się znowu zaognia konflikt = wzbudzanie poczucia winy.


@nowywinternetach: No to źle odbierasz. To że komuś jest przykro przez Twoje zachowani nie jest równoznaczne z "jak śmiałes, przeproś, błagaj na kolanach". To jest zwykły komunikat. Sprawiło mi to przykrość porozmawiajmy o tym bo może postrzgamy to w inny sposób.

Teraz to prześmiewczo, a mówisz że to broń kobiet i radzisz całkiem poważnie, by manipulować. Nie jeden by wziął to jako radę, by tak się zachować właśnie. Nie wiem czy stereotyp czy cecha płciowa,
  • Odpowiedz
No to źle odbierasz. To że komuś jest przykro przez Twoje zachowani nie jest równoznaczne z "jak śmiałes, przeproś, błagaj na kolanach". To jest zwykły komunikat. Sprawiło mi to przykrość porozmawiajmy o tym bo może postrzgamy to w inny sposób.


@blondeblossom: No przepraszam,tak jesteśmy wychowywani. Jak ktoś ma pretensje, to musimy znaleźć rozwiązanie czyli zadziałać. Od samego gadania jednego i tego samego problemu są koleżanki...

Jak beton nie rozumie to możesz zrobić scenkę i pokazać jak to jest (aczkolwiek nigdzie nie piszę że to jest dobre i jedyne słuszne rozwiązanie ale że istnieje możliwość że coś to
  • Odpowiedz