Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego, Panowie!
Najlepszych różowych, dużo dobrego jedzenia, gier, płyt, przyrostów, progresu w ciężarach, konsol, komputerów, koncertów, cycków, książek, słodkości, alkoholu i czego tam sobie zapragniecie. ʕʔ
#dzienmezczyzn
  • 103
  • Odpowiedz
@etimeel: Tak dobrze? Zawsze jakoś kręciłam się w towarzystwie facetów, nigdy nie lubiłam zadawać się z dziewczynami, bo baba babie najgorszym wrogiem.
  • Odpowiedz
Ja na miejscu faceta w takim wypadku zastosowałabym broń kobiet. Typu 'tak się postarałem a Ty nic..czy Ty mnie w ogole jeszcze kochasz? Nie... Idz sobie nie chce bloskości. Jest mi strasznie przykro blabla' myślę że albo kobieta byłaby totalnie zdezorientowana i zaczęła gównotłumaczenia albo zrozumiałaby że cos jest nie tak. Ale byloby to dobre przedstawienie xD


@blondeblossom: Taka taktyka działałaby w przypadku gdyby kobiety były empatyczne dla słabych, zapłakanych
  • Odpowiedz
Z resztą to co napisałaś to jest szantaż emocjonalny, manipulacja. No ale kobiety mogą, prawda?


@nowywinternetach: Przecież właśnie doradziłam facetowi aby tak zrobił. Fuck logic.
Jasne jest to manipulacja ale jeśli ktoś ją stosuje to można sprawić aby poczuł jak to jest.

No i tu widzisz nie rozumiesz. Płacząca #!$%@? faktycznie nie wzbudza respektu. Ale ktoś kto otwarcie, w sposób asertywny powie o swoich odczuciach juz ten respekt budzi. Jeśli
  • Odpowiedz
Przecież właśnie doradziłam facetowi aby tak zrobił. Fuck logic.


Zaogniłabyś konflikt lub zniszczyłabyś choć minimum szacunku. Kobiety przeciw kobietom tak postępują bardzo często, wzajemnie sobą manipulują i potem się nienawidzą, bo każda chciałaby specjalnego traktowania sama traktując nieładnie. No ale brnij dalej zamiast przyznać się do błędnej porady.

Jasne jest to manipulacja ale jeśli ktoś ją stosuje to można sprawić aby poczuł jak to jest.


Powiem
  • Odpowiedz
Jak facet w ten sposób odpowie to stawia warunek, wymóg, a kobieta robi to czego on chce z wymuszenia, ze strachu.


@nowywinternetach: A może zrobi tak nie ze strachu tylko dlatego że jak się kogoś kocha to nie chce mu się sprawiać przykrości? Chce się wtedy dla drugiej osoby jak najlepiej? No chyba że to ja mam spaczony obraz miłości i związku i w miłości wcale nie chodzi o dobro drugiej osoby.

Owszem manipulacja jest zła. Ale czy jeśli jest Ci faktycznie smutno z powodu czyjegoś zachowania i mu o tym powiesz to jest to manipulacjia? Nie. To jest szczerość i otwartość wobec drugiej osoby. I to nie ma nic wspólnego ze słabością.
Jednakże można spróbować manipulacji żeby pokazać osobie że jej zachowanie jest dla Ciebie przykre a jest na tyle mało błyskotliwa że nie
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Ja nie wiem. Trochę Cie nie rozumiem.
Nie widzę manipulacji w mówieniu prawdy o emocjach i uczuciach.
Nie wiem może ja jestem niedorozwinięta emocjonanlnie ale jak się obrażam to mówię o co. Jak jestem zdenerwowana (hormony czasami działają czasami ciężki dzień) to mówię że jestem strasznie zdenerwowana i idę się zająć czymś sama aż mi przejdzie bo nie chcę być niemiła dla kogoś na kim mi zależy. Przelewanie na
  • Odpowiedz