Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego, Panowie!
Najlepszych różowych, dużo dobrego jedzenia, gier, płyt, przyrostów, progresu w ciężarach, konsol, komputerów, koncertów, cycków, książek, słodkości, alkoholu i czego tam sobie zapragniecie. ʕʔ
#dzienmezczyzn
  • 103
  • Odpowiedz
większość kobiet w moim życiu domagała się specjalnego traktowania w Walentynki nie dając nic w zamian lub oferując seks jako wynagrodzenie za włożony w ten dzień trud,


@dolOfWK6KN: Ja na miejscu faceta w takim wypadku zastosowałabym broń kobiet. Typu 'tak się postarałem a Ty nic..czy Ty mnie w ogole jeszcze kochasz? Nie... Idz sobie nie chce bloskości. Jest mi strasznie przykro blabla' myślę że albo kobieta byłaby totalnie zdezorientowana i
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Oh ale tu nie chodzi o płacz. Co ona mysli ze nie masz uczuc? Ze nie mozna sprawic facetowi przykrosci?

Normalnej kobiecie powinno sie wlaczyc poczucie winy ewentualnie cos ala instynkt macierzyński i będzie się starać. Część z nich traktuje facetów jako mincho bez uczuć a faceci zazwyczaj nie mówia o uczuciach. Kominikat że jest Ci przykro z jakiegos powodu i czujesz sie niedoceniony itp nie jest płaczem.

I
  • Odpowiedz