Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego, Panowie!
Najlepszych różowych, dużo dobrego jedzenia, gier, płyt, przyrostów, progresu w ciężarach, konsol, komputerów, koncertów, cycków, książek, słodkości, alkoholu i czego tam sobie zapragniecie. ʕʔ
#dzienmezczyzn
  • 103
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Mam prawie 40 lat, nie jestem chłopakiem. Chyba przyznasz, że ta nazwa nie oddaje powagi dnia, tak jak oddaje ją "Dzień Kobiet"? Ot, dzień chłopaka gówniaka dla dzieci, w przeciwieństwie do poważnego, międzynarodowego dnia kobiet, który służy kobietom do wielu celów, w tym walki o równouprawnienie. Widocznie mężczyźni nie są tak poważani jak kobiety albo mamy w dupie takie komercyjne "święta".

Nie ma dnia kobiet i dnia dziewczyn. Na co wam aż dwa święta? xD
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Nawet nie wiedziałam że są takie święta xD
Ale co do walentynek się nie zgodzę bo walentynki to święto dla pary a nie kobiety czy mężczyzny. Obie strony powinny coś dać od siebie.
@Robert907: jak wyżej. Jak kobieta w walentynki leży i przyjmuje kwiaty to jest beznadziejna.

No właśnie dzień mężczyzn to dość nowe święto dlatego pewnie większość i tak składa mężczyzną życzenia w dzień chłopaka. Słabo
  • Odpowiedz
Ale co do walentynek się nie zgodzę bo walentynki to święto dla pary a nie kobiety czy mężczyzny.


@blondeblossom: Zapomnij o walentynkach będąc kobietą ("meh"), zapomnij o walentynkach będąc mężczyzną ("już mnie nie kochasz")... Zaufaj mi, Walentynki są świętem kobiet :)
Owszem, obie strony powinny coś dać, jednak realia wyglądają zupełnie inaczej, zwłaszcza w związkach z dłuższym stażem.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Generalizacja nie jest dobrym zjawiskiem, ale jeśli większość kobiet w moim życiu domagała się specjalnego traktowania w Walentynki nie dając nic w zamian lub oferując seks jako wynagrodzenie za włożony w ten dzień trud, to logiczne iż będę twierdził co napisałem powyżej. Jeśli jesteś inna, chwała Tobie.

Polska jest zawsze inna i obchodzi 10 marca


Nie obchodzi wcale, media próbują was do tego zmusić.
  • Odpowiedz