Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że Kaczyński jest tak głupi to przeczytajcie to:

Plan Jarosława Kaczyńskiego właśnie się udał, bo jego celem jest utrzymanie Donalda Tuska z dala od Polski. Chodzi o to, by w ostatniej chwili nie powiedział, że rezygnuje z bycia przewodniczącym RE i chce wrócić do Polski i walczyć o prezydenturę w kolejnych wyborach.

Teraz nie może tego zrobić. Tak został ustawiony w wyniku działania Jarosława Kaczyńskiego. Zostanie szefem Rady Europejskiej, czyli ciała, które nie ma najmniejszego znaczenia – ani w Unii Europejskiej, ani w ogóle – wyjaśnił prezes Janusz Korwin-Mikke. – Zostanie odsunięty od polskiej polityki i o to właśnie chodziło Jarosławowi Kaczyńskiemu przez te manipulacje.


#polityka #kaczynski #tusk #4konserwy #neuropa
  • 14
@grim_fandango: Plan kuców właśnie się udał, bo jego celem jest utrzymanie Janusza Korwin-Mikkego z dala od Polski. Chodzi o to, by w ostatniej chwili nie powiedział, że rezygnuje z diety europosła i chce wrócić do Polski i walczyć o tron w kolejnych wyborach.

Teraz nie mogę tego zrobić. Tak zostałem ustawiony w wyniku działania kuców. Zostałem posłem do Parlamentu Europejskiego, czyli ciała, które nie ma najmniejszego znaczenia – ani w Unii