Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i Mirabelki, mam problem.

Na #tinder poznałem studentkę, 7/10, całkiem miła, rozgarnięta, trochę feministka i lewaczka (część z Was pewnie się zagotuje ( ͡ ͜ʖ ͡), ale sam też mam otwarty światopogląd i daleko mi do konserwy). W każdym razie, oboje wiedzieliśmy w jakim celu się spotykamy - seks bez zobowiązań. Sam jestem po długoletnim związku, nie do końca doszedłem do siebie jeszcze pod tymi względami, pomyślałem, że to będzie fajna odskocznia.

Spotkaliśmy się raz i wszystko było fajnie. Spotkaliśmy się jednak drugi raz i zdarzył się... wypadek. Chyba za bardzo się wczułem i za którymś razem spadła nam gumka. Istnieje ryzyko zaciążenia, do owulacji zostało raptem kilka dni. Mój błąd, że nie spytałem wcześniej czy nie zabezpiecza się dodatkowo... Tylko teraz zaczyna odwalać jakieś cyrki i gdy chcę się dowiedzieć (już na trzeźwo, bo stan obojga po wypadku pozostawiał trochę do życzenia) czy rzeczywiście istnieje ryzyko wpadki, to laska odwraca kota ogonem i nie chce ze mną rozmawiać. Przypominam, że dziewczyna otwarta światopoglądowo (tak by się zdawało po tym co mówiła) i nie ma problemów z antykoncepcją awaryjną. Sam fakt, że piszę o tym na mirko pokazuje, że nie wiem co z tym fantem zrobić ()

Pytanie do nieco starszych niż te trzynaście lat: Jestem już w wieku, gdzie ojcem mogę zostać (choć nie chcę), zarabiam sensowne pieniądze (bez szału, ale średnia netto jest), lecz mimo wszystko - nie chcę dopuścić do ewentualnej ciąży. Czy jako facet mogę cokolwiek zrobić? Nie chcę czekać na wezwanie na sprawę alimentacyjną ()


#pomocy #zwiazki #seks #antykoncepcja #ciaza #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
gdy chcę się dowiedzieć (już na trzeźwo, bo stan obojga po wypadku pozostawiał trochę do życzenia) czy rzeczywiście istnieje ryzyko wpadki, to laska odwraca kota ogonem i nie chce ze mną rozmawiać


@AnonimoweMirkoWyznania: Co to znaczy, że odwraca kota ogonem? Zapytaj o co chodzi, dlaczego się nie odzywa. Napisz jej, że zależy Ci, żeby załatwić sprawę odpowiedzialnie, że ma w Tobie wsparcie, że nie chcesz tego zrzucać na jej głowę tylko,
OP: OP here

Relacja z założenia miała być nastawiona wyłącznie na miłe spędzenie czasu w łóżku, dziewczyny praktycznie nie znam (,)
Dobrym sygnałem jest to, że zamówiła już tabletki w aptece jutro ma odebrać. Czyli minie nieco więcej niż 24H, ale jak pisałem do owulacji zostało jeszcze 2 dni (?). Nadal jej trochę nie ufam, że weźmie te tabletki chociaż wiem, że to irracjonalny strach XD oboje
OP: @swiwelec: wyszedłem z niej już bez prezerwatywy, ta lekko wystawała... nie będę już opisywał ze szczegółami, ale ryzyko ciąży jest. Zobaczymy co jeszcze mi napisze, mam nadzieję, że jutro dostanę sms o treści "wzięłam tabletkę, nie martw się:*" :P

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
OP: @OzaweNakashi: to już trochę mizoginią zalatuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do wszystkich w nitce, laska zamówiła tabletkę, zapewnia że też nie chce dzieciaka, wydaje się, że ma dziwne podejście do tych spraw. Do łóżka już raczej z nią nie pójdę tak czy siak XD za dużo stresu, a spuścić z kija mogę samodzielnie XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadna mizoginia.Szanuje kobiety od zawsze i mam z nimi codzienny kontakt.Ostrzegam cie jednak przed tym typem kobiem, bo kiedyś na podobną trafilem.Nie wierz, ze zamowila tabletke i cos bedzie polykac.Uwierzyc mozna jak ty sam jej dasz i przy tobie lyknie.Za 9 miesiecy bedzie,,misiu jestem w ciazy, cieszysz sie?'' i sprobuj sie tylo nie cieszyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli jestes dobrym materialem na meza albo beta
@InsaneMaiden: nie jesteś gotowy na nogę w gipsie, nie jesteś gotowy na narty. Nie jesteś gotowa na sraczkę, nie jesteś gotowa na kuchnię meksykańska.

Też uważam ze to takie #!$%@?. Ryzyko istnieje ale mamy rezygnować z tej bądź co bądź ważnej części życia dlatego ze na razie nie chcemy dziecka?