Wpis z mikrobloga

Mirki,

udało mi się skończyć to, co chciałem napisać - mały skrypt do listowania aktualnie najtańszych 10 lotów w każdym kierunku z Polski.

Skrypt codziennie przed 11 ściąga dane z linii lotniczych ryanair, easyjet i wizz air, i pokazuje 10 najtańszy lotów w każdym z 12 kierunków: Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania, Izrael, Szwajcaria, Włochy, Francja, Islandia, Gruzja, Malta.

Codziennie loty mogą się zmieniać, dane zapisuję też historycznie do bazy.

Programista ze mnie kiepski, więc pewnie słabo tu z efektywnością, ale ważne że działa i wszystko jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się dorobię, to komuś zlecę ;)

Dla chętnych będzie też możliwość zapisania się do listy, gdzie codziennie będzie można otrzymać maila z aktualnymi najtańszymi cenami.

Dajcie znać, jak Wam się to podoba, co można ewentualnie zmienić/dodać/wywalić.

http://zbigniewwu.pl/dzisiejsze-promocje/

#zwtravel
zbigniew-wu - Mirki,

udało mi się skończyć to, co chciałem napisać - mały skrypt d...

źródło: comment_sZ7mIp28AD7DOVX6ufffDRh9ve0hjF8W.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Tak, znam inne strony, wyszukiwarki, znam ich mnóstwo i wszystkich czasem używam :) Po prostu daję dodatkowe, proste i mniej funkcjonalne narzędzie, za to bardzo wygodne, jak ktoś chce sobie po prostu gdzieś polecieć za grosze, obojętne mu kiedy, byle najtaniej. Można śledzić loty, można zapisywać jak zmieniają się ceny.

Plusy:

- każdy, kto śledzi moją stronę, a nie śledzi innych, ma dodatkowe funkcjonalności w jednym miejscu. Robię to dla wygody ludzi mnie śledzących
- niejedna osoba dzięki takim wrzutkom tutaj zainteresowała się tanim podróżowaniem, więc jak widać jeszcze jakiś mały popyt na tego typu rzeczy gdzieś jest :)
  • Odpowiedz