Wpis z mikrobloga

@szaremyszki: @trollasek: @kotownik: @mozliwe: dobra, a co mnie obchodzi, że gość którego nigdy nie widziałem na własne oczy i zapewne nigdy nie zobaczę na mnie za idiotę. Natomiast po takim tekście komuś pęknie d--a, gdzieś umrze jakaś chora córka albo kotek... Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście!

Dlatego zresztą oglądam wszystkie kompilacje wypadków na wykopie. Mogę się na głos pośmiać i komentować w
  • Odpowiedz
@somsiad i taki janusz pomysli, ze sie spoznil i ze da sie tak kupić rzeczy tanio i dalej tak bedzie robil.. zamiast mu napisac poszlo za 1k i moze nast razem by sie tak nie wydurniał a tak to debil nakreca debila ( ͡° ʖ̯ ͡°) niby bordo a nic nie wie
  • Odpowiedz
A w przypadku kiedy cebulak słyszy ze poszło taniej niż proponował to na nerwy cały tydzien bedzie bigos wpieprzał ze mu taka okazja obok nosa przeszła....


@kozaqwawa: Raczej utrwalasz trend i następnym razem będzie tylko więcej sępów z niższą ofertą.
"Cebulak" wkurzy się po wiadomości że poszło za większą sumę niż oferował. Dla "cebulaka" to jest jak strzał w pysk od życia, które to mówi "jesteś biedny i nie dla
  • Odpowiedz