Wpis z mikrobloga

Poznalem kilka miesiecy temu #rozowypasek lvl23. (28here) Fajna ogarnieta dziewczyna itd. Na tyle nirmalna ze nawet nie chciala byc stereotypowa i nie przyznawala sie ze studouje prawo ;-). Wiec troche #heheszki byly i tyle ale wydawala sie byc meeega fajna a do tego nawet mocne 8/10. Robila #gorzkiezale jak to ciezko znalesc spoko faceta na dluzej, ze wszyscy tacy sami itd. Dziwilo mnie to bo serio ladna dziewxzyna, wiedzaca czego chce w zyciu, ba jesli ktorys jest materialista to tez niezle ustawiona bo juz ma 2 firmy niezle dzialajace a i rodzina zamozna itd. Trwa ta relacja nam juz kilka dlugich miesiecy, ponad pol roku... i to #studiujeprawo zaczyna z niej wychodzic na kazdym kroku. Na kazdym kroku ona wie lepiej, ona madrzejsza ona sie znam, ona nie bo to musi byc tak i inaczej nie wolno i sie nie da. Taka ktora wszystko wie najlepiej nawet jesli np nie pracowala w mojej branzy i mam 7 lat doswoadxzenia jakiegos juz - niewazne, prawo mowi tak i tak, zapisane kest to tak wiec to co ja mowie jest niemozliwe zeby soe dzialo i zmyslam.
Masa sytuacji tego typu. Chce kupic uzywane auto , bo jej pierwsze i nie chce nowego bo boi sie ze rozwali (madre podejscie)- ostrzegam przed #januszebiznesu a ta z zarzutem ze czy ja mam ja za idiotke bo ona w biznesie to wie jak sie poruszac i ona wie co jak sprawdzic w aucie a jak nie to zaplaci i jej sprawdza. Jakby nie mogla normalnie "jasne. Dziekuje. Ogarne to ostroznie".
No wszedzie na kazdym kroku udowadnianie ze ona jest jednak ponad wszystkom i wyjazd z jakims kodeksem. Taki skryty student prawa. Gorszy od takiego co przedstawiajac sie powie "cxesc, xyz studiuje prawo". Przynajmniej od poczatku wiadomo z kim ma sie doczynienia.
Nie dziwie sie ze nie moze znalesx nikogo skoro takie ma relacje z innymi poprzednimi jak ze mna. Szkoda mi jej, bo proba wyjasbienia konczy sie tym samym, ze co ja tam wiem o.O.
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
@mafef: moj ojciec robi dokladnie to samo, znawca wszystkiego, ekspert w każdej dziedzinie, a wszyscy to niedouczeni debile. życie z kimś takim jest strasznie męczące, więc dobrze, że nie pociągnąłeś tego dalej
  • Odpowiedz