Wpis z mikrobloga

Cwaniactwo i cebulactwo w Polsce zawsze mnie zadziwia.
Dziewczyna brata ma małą cukiernie i robi torty.
Przed chwilą dzwoni brat, że jeden #rozowypasek dzwoni z reklamacją... połowy tortu.
Mówi, że chce oddać, bo smakuje margaryną.
Dostała odpowiedz, że do robienia tortów dziewczyna brata nie używa margaryny.
No to ona, że mus zepsuty.
A wszystko naturalne. Nie używa żadnych chemicznych zamienników jak większe cukiernie.
Sama robi przetwory. Nawet jajek w proszku nie uzywa.
Po drugie robiła większą partię i inni klienci nie skarżyli się na zły smak malin.


Dostała odpowiedź, że jak to. Zjedli pół tortu i nagle przestał smakować.
No to poleciała na fejsbuki szkalować.
Że margaryna, że zepsuty mus zepsuty i dodatkowo, że biszkopt niedopieczony.
Dostała odpowiedź jak powyższe, bo po co kłamie i psuje markę dziewczynie.
Za jakiś czas wysłała esemesa, że chciałaby się dogadać i wziąć następny tort po kosztach.
Niektórzy ludzie wstydu nie mają.
Brat powiedział, że w dupach się poprzewracało od tego 500+
Myślą, że wszystko dostaną za darmo.

#polakicebulaki #cebulaki
  • 25
  • Odpowiedz
@Blaskun: raz na kilkuset zawsze trafi sie smiec i patus. Moja Dziewczyna handluje na ebay i tez tacy sie zdarzaja ( inna branza co prawda ). Robi im refund na te kilkanascie £ i banuje - szkoda czasu i nerwow.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Ja tam patusów bronić nie zamierzam, ale to, że pół tortu jest wykrojone to akurat nic dziwnego - przecież z reguły kroi się dla gości i zaczyna razem jeść. Z drugiej strony jakby tak było i byłby obrzydliwy, to te ukrojone kawałki też powinni zwrócić, chociaż napoczęte.
  • Odpowiedz
@Blaskun: współczuję patusów. Sam byłem raz świadkiem jak pewna przedsiębiorcza para zjadła całą pizzę i na ostatnim kawałku znaleźli włos. Zażyczyli sobie drugą dużą za darmo na wynos...
  • Odpowiedz
@Blaskun mamy taka cukiernie niedaleko. Robi sie zamowienie na tort dla 6 osob, nagle wychodzi tortu duzo wiecej i do zaplaty 500zl zamiast 300zl.
I co? I placi sie i dziekuje bo te torty sa tak zajebiste ze tylko w rece calowac.
  • Odpowiedz
@Blaskun: ja bym wstawiła na fejsa tego esemesa, od tej klientki, jeszcze go otagowała i wyśmiała cebulactwo. Niektórzy ludzie to patola i nic się z tym nie da zrobić. Jak robiłam w handlu jedna babka mnie oszukała na kurcze takiej dupereli, że mi się w głowie nie mieści, co ona z tego miała (miałam dużo klientów na raz i źle ją policzyłam), 10 zł może na tym na plusie wyszła.
  • Odpowiedz