Wpis z mikrobloga

Ostatnio mój komentarz odnośnie tego aby dać się przebadać policjantowi i dmuchnąć w alkomat zebrał mnóstwo minusów. Jak to jest w Wami mireczki? Tak Was boli dmuchnięcie w alkomat przez 30 sekund? Ci co minusowali mam wrażenie nie mają prawa jazdy i tylko teoretyzują na temat dmuchania w alkomat. W Polsce na podwójnym gazie jeździ zbyt wielu kierowców i trzeba z tym walczyć. Tyle w temacie.
#motoryzacja #gownowpis #policja
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miodek898: w Polsce jest z-----e prawo, gdzie ludzi traktuje sie jak bydlo. Mieszkam w kraju, gdzie jest 0.8%% dopuszczalne i jakos nie ma tragedii. Wypijam 1 - 2 piwa do obiadu i spokojnie wsiadam za kolko.
Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Tylko że 0,8 %% jest dopuszczalne w kraju gdzie ludzie stosują się do przepisów, nie cwaniakują za kółkiem i samochód nie stanowi powiększenia ego. Ileż to znalezisk jest pt "idiota w BMW" "Polskie drogi" "cwaniak z audi"- to wszystko dzieje się w Polsce.
  • Odpowiedz
@miodek898: Spójrz z drugiej strony, policja potrafi wlepić mandat za głupie przewinienie bo pozwalają (ich tłumaczenie - wymuszają) im na to przepisy, nawet jeśli dana sytuacja nie była niebezpieczna (np wysadzamy szybko dzieciaka i stajemy na 30s. na zakazie mimo szerokiej drogi i dobrej widoczności) więc jak ma być państwo prawa to niech będzie. Będę dmuchał bez oporów jak poprawią przepisy.
  • Odpowiedz
@miodek898: samo dmuchanie mnie nie boli, nie toleruje kierowców pod wpływem, ale:
- skandaliczne jest, że takie kontrole są wykonywane bez podstawy prawnej, Policja po prostu robi co uważa za słuszne nie przejmując się tym, że przekracza uprawnienia i nikt z rządzących nie widzi w tym problemu. Mijają miesiące odkąd o problemie zrobiło się głośno, a czy jest chociaż projekt ustawy, która uporządkuje sytuacje (czytaj zalegalizuje te kontrole)
- problem
  • Odpowiedz
@miodek898: > Tylko że 0,8 %% jest dopuszczalne w kraju gdzie ludzie stosują się do przepisów, nie cwaniakują za kółkiem i samochód nie stanowi powiększenia ego

Czyli na przykład we Włoszech XD
  • Odpowiedz