Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
P---------m oszczędności mojego życia (22 lvl, niedawno pisałem o tym wpis) na giełdzie papierów wartościowych. Oczekiwałem na szybki wzrost gotówki, natomiast spółka jest w mocnym dołku i przez obsraną dupę sprzedałem akcje. Wpakowałem w to 3500zł, wyszedłem mając z tego 600pln.
#przegryw #gielda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: 3500 ZŁ? W WIEKU 22 LAT? O K---A
JA W TYM WIEKU MAJĄC FIRMĘ INFORMATYCZNĄ (PROGRAMISTA) (PRACUJE DLA KLIENTOW ZAGRANICZNYCH) ZARABIAŁEM TAKĄ KWOTĘ W JAKIEŚ 2-3 DNI
OSZCZĘDNOŚCI MOJE TO BYŁY GDZIEŚ TAK TWOJE + 3 ZERA
I TO MI LEDWO STARCZAŁO NA ŻYCIE
STUDIOWAŁEM DZIENNIE 3 KIERUNKI (OCZYWIŚCIE TECHNICZNE), ROZWIJAŁEM FIRMĘ, PRACOWAŁEM DODATKOWO NA BUDOWIE NA 2 ZMIANY ABY NABRAĆ DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWEGO
PONADTO OBRACAŁEM PIENIĘDZMI NA
  • Odpowiedz
Ja p------ę, jak mi żal czytać te komentarze. Buractwo aż wyłazi przez monitor ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Stary, nie przejmuj się, odkujesz się z nawiązką. A tę sytuację zapamiętaj i wyciągnij z niej wnioski.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego jak ktoś sięnie zna to niech się nie bawi w żadne giełdy fundusze polisolokaty ambergoldy i tym podobne. Niech założy sobie jakąś marną lokatę albo trzyma na koncie. Tak swoją drogą miałem kolegę co na automatach przegrał 2 tysiące
  • Odpowiedz