Wpis z mikrobloga

Jak kisne z kasek, które mają na #tinder w opisie "Mam paskudny charakter".
Dodajmy do tego jeszcze "nie umiem gotowac" i "nie lubie sprzatac" i mamy
prawdziwy worek na sperme no chyba ze jest jeszcze brzydka wtedy to juz #!$%@?
*****. K U M U L A C J A .*****
Nie wiem co niby innego facet moze od takiej chciec niz tylko wyruchac jednorazowo.
Ale uwaga! Żeby było śmieszniej to oczywiście wymagania, że ja #!$%@?: bez 180+ bmw i kraty na brzuchu nie podchodz. Jakby ktoś ją jeszcze chciał - beka z typiar XD
Chodzi taka księżnicza później po świecie z dwoma lewymi "ręcyma" i dziwi się, że nikogo nie ma i wgl faceci to swinie bo chca tylko "seksow" a ona taka ladna, piekna i madra. Hahaha ojaniepawle jak kisne.
Wgl zauważyłem taką tendencję, że teraz wszyscy moi kumple umieją ugotować, posprzątac, uprasować itd
a laski to tam #!$%@? tylko sie #!$%@? ta tapeta i w klub. Nie wiem, może to efekt dobrego wychowania
przez moja kochaną mame, która zadbala o to, żebym takie rzeczy umiał... No ale skoro tak to matki tych lasek musiały im mówić "co będziesz gotować?! facet też musi gotować i prać i wgl a ty sobie siedż".
No gnije niemiłosiernie.

Ide do sklepu takiego dajmy na to Tesco albo Lidla i co robie? Kupuje mieso, warzywka, sosy, przyprawy itd. bo wiem co chce dzis zjesc i jak to ugotować.
A taki rowozy obok wytrzeszcz oczu bo w jej koszyku tylko 2 piwa, tanie wino, kilka zupek chinskich, bulka i ser zolty XDDDDDD (#takbylo nie zmyslam) No #!$%@? cud, że umie sobie chociaż te bułke zrobić bo inaczejto by zdechła.
Oczywiscie, żeby nie było nie każdy różowy jest taki, żeby mi tu nie bółdupiły #rozowepaski ze "ona to umi".
Jak umiesz to spoko, propsy dla ciebie prawilna mordo ;D

#logikarozowychpaskow #tinder #badoo #pdk #gownowpis #boldupy #logikaniebieskichpaskow #takaprawda
  • 64
  • Odpowiedz
@mamrotekk: A co wniesiesz sobą do "związku"? Może chociaz charakter masz spoko? No nie wiem ale jak nic nie umiesz to tak, jestes workiem na sperme. Chyba, że jesteś jeszcze brzydka to wtedy jestes brzydkim workiem na sperme dla zdesperowanych pijanych facetów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@allthethings: nie, tylko to juz jest smutne. Kolejne stulejarskie tresci. Czesc dziewczyn taka jest i co z tego, olej taka podrywaj inna. Jesli zadna nie jest toba zainteresowana to problem jest z toba. Aa jeszcze taki hint: sporo lasek tak sie zachowuje wobec faceta, ktory ich nie interesuje ;)
  • Odpowiedz
Jesli zadna nie jest toba zainteresowana to problem jest z toba.


@derylio1: Nigdzie nie powiedziałem, że żadna nie jest zainteresowana.

Aa jeszcze taki hint: sporo lasek tak sie zachowuje wobec faceta, ktory ich nie interesuje ;)


@derylio1: czyli jak facet jej nie interesuje to na zlosc jemu nic nie umie ? Beka z ciebie. No ale też dam ci "hinta", nigdy nie jest za pozno na nauke, nawet teraz mozesz
  • Odpowiedz
@allthethings: placzesz jakie kobiety sa straszne, mozesz to zmienic? Nie, wiec olej sprawe.
Bedziesz szczesliwszy.
Mialem okazje spotkac kilka (bardzo mala liczba) takich kobiet i konczylo sie zazwyczaj max po 1 razie. Wiekszosc spotkanych przeze mnie w miare umiala gotowac, lepiej lub gorzej.
Obecna calkiem niezle sobie radzi.
A jedno z moich hobby to gotowanie ciekawych rzeczy ;)
  • Odpowiedz
@allthethings: Ja ciągle mam nadzieję że to tylko taka konwencja - te rakowe opisy. Bo czy można być tak #!$%@? i nie mieć żółtych papierów. Ale takie kobiety istnieją naprawdę i dlatego pytam się naszej naczelnej feministki @Hanyu - jaki ma sens związek/małżeństwo z kobietą która absolutnie nic od siebie nie daje?
  • Odpowiedz