Wpis z mikrobloga

@GrupaHatak: Szkoda, że nie Wy tlumaczycie Suits. Wasze napisy to zwykle ideał w 100%. Project Haven zatrudnil jakas gimbusiare batgirl, przydupaske jednego z tlumaczy i napisy to jest tragedia. Jak mozna przetlumaczyc kwestie -No Raczej na -No Rejczel? xD I co chwile takie wstawki. Obecnie nie macie konkurencji, bije wam poklony ze robicie to nadal mimo tylu trolli i debili ciagle cos wymagajacych
@GrupaHatak: dobry ten serial? Wszystkie odcinki z Jackiem Bauerem obejrzałem, w tym ten z akcją w Anglii.

Sceptycznie podchodzę do tego serialu, jako, że zrobili z mudżyna głównego bohatera. Boję się, że poszli w polityczność poprawną, a zaraz się okaże, że główny bohater ma romans z facetem xDD

No i brak Bauera... :/
@Lookazz: Skoro wszędzie widzisz poprawność polityczną, możesz sobie darować, bo owszem - jeden z bohaterów jest gejem (trzeba było 9 sezonów 24, żeby tego doczekać :P). Dla mnie serial w dechę - lepsze takie 24 niż żadne. ;) // michnik
@maciekpod: Nawet bez Bauera to wciąż najlepsza sensacja, jaką obecnie można w tv oglądać. :) Może dlatego, że konkurencji nie ma praktycznie żadnej - bo wszelkie Blindspoty, Blacklisty i inne paździerze przegrywają na starcie z powodu proceduralnego charakteru. ;)
@GrupaHatak: brak proceduralu na plus no i oczywiście motyw odzwierciedlony w czasie :) formuła sama w sobie świetnie wypaliła razem z akcją, którą serial prowadzi. Myślę, że Karolak by sobie poradził ( ͡° ͜ʖ ͡°)