Wpis z mikrobloga

@Maskow: Tak swoją drogą, absolutnie mnie rozłożyło na łopatki to, że jako jeden ze wspierających siedział na widowni... Konrad Berkowicz XD

No ja jebię, niby poważna partia, jedna z większych sił politycznych kraju, a jej wiceszef, sama lewa ręka Korwina króla siedzi sobie jak gdyby nigdy nic INCOGNITO !!! w jakimś teleturnieju i wspiera ziomeczka w primetimie w największej telewizji prywatnej w kraju XDDD

Dopiero na koniec dnia się zorientowałem i
@aperek: Nie wiem czy to dobry wybór ( )

@Herm1t: Tak, jest różnica między pamięcią krótkotrwałą, a długotrwałą. Zaleta treningu przy użyciu technik pamięciowych jest taka, że uczysz się ich używać, a one same w sobie znacząco pomagają w nauce bardziej skomplikowanych/trudniejszych pojęć. Od zapamiętywania kwadracików, jeżeli będziesz to naprawdę porządnie trenował, poprawi Ci się pamięć, ale bez dobrej techniki jakoś specjalnie dużo to do
bo gadać to sobie można, ale samo się nie naćpa.


@Maskow: XD

zawsze jak trafiam na twoje wpisy na mirko, to czytam wszystkie twoje odpowiedzi. nie wiem czemu, jakiś taki spoko się wydajesz i nawet czasami sensownie piszesz o ciekawych rzeczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rajtuz: Liczenie tak szybko w głowie jest zwyczajnie niemożliwe. Żadną siłą, żadnymi metodami, po żadnej ilości treningu, a orientuję się w rekordach świata w szybkim liczeniu. "Sawantyzm" też jest przereklamowany.

Z tego co wiem, i co udało mi się na szybko znaleźć, i co sam bym zrobił jakbym miał zrobić takie zadanie, to on po prostu ma wszystkie wyniki zakute na blachę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tzn.
@Maskow: O widzisz, od jakiegoś czasu zastanawiałem się jak to jest. Dzięki za info. Widać, że siedzisz w temacie.

Mi nauczenie się 8k pi zajęło 4 dni, i potrafiłem je wypluwać bezmyślnie, i ze środka od dowolnego momentu też.


WTF...Kosmos.