Wpis z mikrobloga

Jezu, co z tą moją mamą nie tak, to ja nawet nie.

W piątek zdawałem bardzo trudny egzamin na studiach podyplomowych. Studiach, których ukończenie jest niezbędne do zdobycia upragnionego awansu w mojej pracbazie. Zdawalność egzaminu na poziomie 10%, prowadzący to jakiś sado-maso rzeźnik, a materiału więcej niż stulejów w brażny IT. Ogólnie rzecz biorąc sprawa trudna, ale po wyjściu z sali w moim sercu tliła się jeszcze iskierka nadziei i z niepokojem oczekiwałem na poniedziałek.

Dzisiaj sprawdziłem wyniki i okazało się, że zdałem w #!$%@?, więc dzwonię do mojej mamy, żeby się pochwalić.

- Mamo kochanieńka, zdałem ten egzamin, dzięki Bogu – nie posiadałem się z radości.
- Jakie dzięki Bogu? Jakie dzięki Bogu, ja się pytam? Boga w to gówniarzu nie mieszaj – odpowiedziała ze złością – zdałeś, bo się dobrze przygotowałeś. Gdyby modlitwy działały to moim synem byłby Elton Musk, a nie Ty, kosmiczny pedale.

Jak ja nienawidzę tej ateistycznej mentalności mojej rodziny.

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #pracbaza #patologiazewsi #heheszki #humor
  • 35
  • Odpowiedz
@gonzollo: Jezu, mam tak samo.
Czasem przy kolacji zaczynam " dzieki ci Boże za ten posiłek..."
i wtedy tatłe wstaje i krzyczy

Jakie boże! całe dnie na lini zapie#@!am żeby do gara było co włożyć a ten bogu dziękuje

Mamłe już wie, że musi rozmrozić paczkę bigosu które wypełniają nasz zamrażalnik
  • Odpowiedz
@Lesbijska_mewa: Nie chcę zostać zdemaskowany. To elitarne studia, jedyne tego rodzaju w Polsce. Uczęszcza na nie tylko 12 osób wyselekcjonowanych w morderczych testach i wspomaganych finansowo przez wielkie korporacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gonzollo: Jak coś dobrego to wszystko zawdzięczamy Bogu a jak coś złego to nasza własna, osobista wina. Ta ... wszyscy nawiedzeni tak myślą. Ewentualnie modyfikują to tak że Bóg daje Tobie możliwości i to złe co Ciebie spotka to tylko możliwości jakie Bóg roztacza przed Tobą i tym razem jednak nie dałeś rady wyciągnąć pozytywów. Czasem wymiotuję jak widzę takie myślenie.
  • Odpowiedz
  • 1
Patrze na was, i dopiero do mnie dociera w jakim średniowieczu polsza żyje. Matka OP ma racje, może troche przesadzone, bo #!$%@? sie do utartego powiedzenia, ale spróbuj się nie uczyć i wtedy to zdać.
  • Odpowiedz
@Lenssu: OP raczej robi sobie jaka albo pije do jakiegoś wpisu, ale w niezłym bajzlu jeszcze żyjemy, że taka rozmowa jest zabawna, bo to przecież sama prawda xD
  • Odpowiedz