Wpis z mikrobloga

#szczury #smiesznypiesek
Dziś pożegnaliśmy nasza Milke. Miesiąc walczyliśmy z nieoperacyjnym guzem. Bardzo ładnie zareagowała na tamoxifen, lekarze widząc duże szanse podjęli się operacji. Udało się, 2 tygodnie później kiedy wydawało się, że jesteśmy na ostatniej prostej, zaatakował guz przysadki. Brak reakcji na żaden dostępny w Polsce, jak i ściągany zza granicy lek. Jedynie steryd postawił ja na nogi. Mieliśmy nadzieję, że poczeka do jutra na kolejną dawkę mocniejszego leku. Ale niestety, Mila poddała się dzień za wcześnie.
Kicaj kumpelo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
l.....w - #szczury #smiesznypiesek
Dziś pożegnaliśmy nasza Milke. Miesiąc walczyliśmy...

źródło: comment_izprK8IS0Z0Jp33KaSHl3Logsmd2goR1.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pycc:
Hamak to najlepsze co mogą mieć:p
Btw wyrzuć sianko i ściółke. Najgorsze co można dać do klatki. Cripsy maiz, pellet z drzew liściastych/ ścinki wedzarnicze. Ostatnia opcja jest najtańsza:p

W sianie są (zawsze) robaczki plus ma zerowa chłonność, zas sciolka jest trujaca dla szczurów i znowu bardzo kiepska chłonność
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: zdjęcie z okolic 2012roku także wyżej widoczny szczurek jest już śp.
On miał dno klatki wykładane ręcznikami papierowymi na to trochę pelletu i na koniec trochę sianka żeby mógł sobie uwić gniazdko. W sianku nie spotkałem nigdy robaczków za to zauważyłem je pare razy w pudełkach z jedzeniem.
  • Odpowiedz
@pycc:
Ah, szkoda ogonka.
Z jedzeniem to niestety trzeba już bulic żeby zwierzak był zdrowy. Sypie od jakiś animali czy vitapol to największy syf. Rat complete od versele laga aktualnie to jedna z lepszych karm ma rynku. Niestety trzeba zamawiać przez internet, w stacjonarnych sklepach kosztuje majątek.
  • Odpowiedz