Wpis z mikrobloga

  • 7
@wiecejnizjednozwierze: nie będzie, ponieważ go zablokowałam, poza tym chciałam ostrzec inne różowepaski, na początku rozmawiał jak typowy stulejarz wiec chciałam go zbyć, nie zdawałam sobie sprawy że to damiano
  • Odpowiedz
@Crowlek: i co ci da zablokowanie go? XD wiesz że dalej dostajesz od niego wiadomości na pw tylko nie dostajesz powiadomień? ostrzec różowepaski przed trollem xd jak jestescie tak nieogarniete że odpisujecie trollom i dajecie się prowokować to pozdro, dalej będą do was pisać a wy bedziecie urażone. xD Damiano napisał kiedys do mnie jakąś wiadomosc zaczepną nawet nie obraźliwą, zwyczajnie nie odpisałam bo typa nie znam i na tym
  • Odpowiedz
@Crowlek: Im dłużej obserwuję ten portal i poziom emocjonalny jego użytkowników, tym bardziej wiarygodne mi się wydają te teksty o piwnicy, niewychodzeniu z domu i braku interakcji z innymi ludźmi, które dotąd uznawałam jednak zasadniczo za przejaskrawione żarty.
  • Odpowiedz
wiesz że dalej dostajesz od niego wiadomości na pw tylko nie dostajesz powiadomień?


@wiecejnizjednozwierze: a to coś złego, że już nie dostaje od niego powiadomień? (。ヘ°) przecież nie chce powiadomień od niego i blokuje mu też możliwość pisania pod wpisami, więc nawet jeśli nie wie jak całkiem zablokować mu możliwość pisania wiadomości na pryw, to i tak czarnolistowanie jest super

jeszcze chwila i jak mirabelki będą wrzucać screeny takich rozmów, to one będą winne w 100%, bo jak mogły się odezwać choć słowem, aktywowały stulejkę, jak mogły, takniewolno halo, no
  • Odpowiedz