Wpis z mikrobloga

@natalii: noz sobie odpuść. Pamiętaj, że jak ty wyciągniesz nóż to seba na przeciwko też będzie miał i co wtedy zrobisz? Bo on moze byc jednak zdecydowany wpakować ci w żebra kose jak zobaczy u ciebie też nóż xd
  • Odpowiedz
Mogę rzecz, że po miesiącach bezowocnych poszukiwań / trafiania na wariatów trafił się ktoś normalny.


@natalii: I po jedneym spotkaniu znasz go i wiesz ze taki jest? XD nie wiesz ze zanim kogos poznasz to mijaja miesiace i lata, a na początku zakłada maskę? XD typowa nastolatka ktorej cieknie tylko dlatego ze typek wyrosl ponad zgnilizne XD nic dziwnego ze na tinderze wylądowałaś z takim IQ XD
  • Odpowiedz
a czy wiesz, że 99% kobiet w każdym wieku spuściłoby cię na drzewo za takie podejście?


@natalii: ale że jakie? XD ja wiem że wy nie lubicie prawdy w oczy i jestescie na tyle głupie by spławiać ludzi ktorzy was konstruktywnie krytykuja ale jest to smutne co zrobiłaś i jak sie podniecasz na wyrost jak taka nastka właśnie XD nic nie wiesz o typie, a moze sie okazac nawet damskim
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ambiwalentnik zwracam honor, jestem wysoka, brzydka, mam 60 kg nadwagi, pryszcze i każdy facet się boi do mnie podejść, dlatego z moim IQ 10 został mi tinder i jaranie się odrobiną normalności. No i zapomniałam, trafiłam już w życiu na łobuz kocha najbardziej i se gówniaka zrobiłam. +60 do #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@natalii: Nie musisz byc ironiczna, aczkolwiek normalne kobiety znajdują kogoś sobie na żywo bo są obrotne, socjalnie niezłe, nie napalają się tak szybko jak szczerbaty na suchary, bo są rozsądne i inteligentne. Nie muszą szukać w internecie, tym bardziej na portalu gdzie 80% to ruchacze zostawiacze i akurat jeszcze rozowe wybierają tych najbardziej z-------h by mieć na co ponarzekać XD bo ładno buźke miał XD i to do nich sie
  • Odpowiedz
XD nie wiesz ze zanim kogos poznasz to mijaja miesiace i lata, a na początku zakłada maskę? XD typowa nastolatka ktorej cieknie tylko dlatego ze typek wyrosl ponad zgnilizne XD nic dziwnego ze na tinderze wylądowałaś z takim IQ XD

spławiać ludzi ktorzy was konstruktywnie krytykuja


@Ambiwalentnik: Proszę szybko stąd wyjść.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Ależ to konstruktywne jest. Ty bys od razu idealizował jedną dziewczyne ze 100 nieudanych tylko po jednym spotkaniu? Nie zgadzasz sie że ludzie zakładają maski i na początku nie pokazują prawdziwego oblicza? Gdzie tu ten dojrzały rozsądek?
  • Odpowiedz
@ETplayer: Ale większość cwaniaczków chce tylko okraść. Wyciągasz nóż i już nie chcą, bo nawet, jeśli on też ma nóż, to ryzyko zranienia się nie kalkuluje. A jeśli jest agresywny i n------y, to faktycznie nóż bezużyteczny i zostaje gaz.

@Ambiwalentnik: Ty nawet nie zrozumiałeś, daremny plebie XD #czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zbieramfotony powiem tak, fajerwerek brak, ale fajnie się gadało w 4 oczy. Nadal utrzymujemy kontakt telefoniczny, mamy podobne poczucie humoru. Fajny facet w masce normalności, nie rzucił się na mnie, nie nagabuje na łóżkowe sprawy. Dzieci może z tego nie będzie (bo więcej nie chcę), friendzone też odpada, pożyjemy, zobaczymy. Jest fajnie i w sumie to jest najlepsze :)
  • Odpowiedz