Wpis z mikrobloga

Mój ojciec to taki Janusz... Aż mnie dreszcz przechodzi jak pomyślę, że za 30 lat mogę być do niego podobny.
Sytuacja z dziś rano: schodzę do salonu i mama mówi, że mam czerwoną skórę na twarzy. Sprawdzam w lustrze, faktycznie. Mówię wtedy: zrobię sobie potem piling, bo by mi się przydał
No i k---a niepotrzebnie, bo ojciec już się uruchomił
-HURR DURR ogól sie, kremem NIVEA się posmaruj, NA SŁOŃCE WYJDŹ, to Ci się poprawie, boże chłop se piling no nie mogie(już myślałem, że moją matkę po bigos wyślę)
A mi żenadometr w------o poza skalę, aż się musiałem przejść po pokoju parę razy
#gownowpis
S.....x - Mój ojciec to taki Janusz... Aż mnie dreszcz przechodzi jak pomyślę, że za ...

źródło: comment_YLNEmZ1btw3ZOdvIV1OzgHWOhKlP8huP.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajemniczygosc: Ja też tego nie robię, ale nie wyśmiewam takich zachowań. Pewenie znajdą się i tacy co wyśmieją ciebie za to, że układasz sobie włosy czy nawet za to, że golisz jaja.

Sam tego nie robisz, ale może zaczniesz, więc lepiej nie neguj :)
@DebiutantDedukcji

Nie powiedziałbym bo maseczki na noc z ogorasami też sobie nie robię pytanie brzmi gdzie leży granica bo maseczka z błota u faceta to
  • Odpowiedz
pilling sirius biznes, conajmniej jak regulowanie brwi w salonie, jaka trzeba byc s---------a zeby sie doczepic do czegos takiego xD pewnie 90% tych co sie o to p--------o chodzi z zasyfionym pyskiem
  • Odpowiedz
  • 3
@tajemniczygosc X DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MASECZKI NA NOC SPOKO, NO ALE MASECZKA Z BLOTA TO JUZ PRZESADA!!!!!! X DD
i co jest złego w manicure, pewnie sam chodzis z poobgryzanymi skorkami rzygam
  • Odpowiedz
Ten moment, kiedy wykopki myślą, że jest beka z peelingu, a tymczasem beka jest z opa relacji z ojcem i jego szalejącego buntu młodzieńczego
  • Odpowiedz
Pff, amatorzy, pilling nie robi się na podrażnioną skórę, nagłe zaczerwienienie brzmi bardziej jak reakcja alergiczna, a nie oczyszczanie porów, przydałby się krem łagodzący, coś co na odpocząć skórze i ją odżywi
  • Odpowiedz