Wpis z mikrobloga

Gorący wątek na Reddicie. W wielu sklepach w różnych krajach zabrakło konsolek, a u nas mało kto je kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poland. No one is buying Switch

W komentarzach nawiązała się ciekawa dyskusja nt. popularności konsol w Polsce, zarobków oraz kosztów życia w naszym kraju.

#nintendo #switch #nintendoswitch #konsole
qqwwee - Gorący wątek na Reddicie. W wielu sklepach w różnych krajach zabrakło konsol...

źródło: comment_JxtSByUcy4oyvfB3w5tAcJIOjPU1OnB9.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie w-----a jak w tych wszystkich marketach zapinają te wszystkie kartony tymi paskami by nikt tego nie otwierał. Potem pudełko za każdym razem jest wgniecione i rozwalone, c-----o to wygląda potem na szafie.


@pawelgk:
Ostatnio w biedronce były grille elektryczne i parownice do ubrań bez tych pasków. Każde pudełko otworzone i rozwalone.
  • Odpowiedz
@Harry19911: Kiedyś znalazłem okazję na blender Zelmera w Realu. 600W, dodatki, 79 złotych. Cztery pudełka były. Znaczy się pudełko się ostało jedno, trzy rozwalone. Musiałem składać zestaw z dostępnych części z czterech pudełek, ale i tak mi zabrakło instrukcji.
  • Odpowiedz
@Harry19911:

Też się zastanawiam. Na produkcji, jeżeli masz jakąkolwiek wiedzę a nie masz wykształcenia to możesz zarobić 1000 euro netto. Biorąc pod uwagę koszty utrzymania jesteś w stanie odkładać 500 EUR miesięcznie więc na tę zabawkę można odłożyć w 3 miesiące.
  • Odpowiedz
@qqwwee: No i dobrze, że nie udaje im się wcisnąć nam konsoli z jednym sensownym tytułem startowym. Mamy mniej pieniędzy, więc chcemy je dobrze wydawać i nie ma w tym nic zaskakującego.
  • Odpowiedz
@Blaskun: kiedyś chciałem bratańcowi kupić 3DS, żeby miał coś innego niż tylko te Playstation. Ale sprawdziłem ceny gier. 150zł za używaną grę na konsolę przenośną xD a na PS4 jest pełno używek po 50zł
  • Odpowiedz
Te 300$ jest bliżej prawdy niż 600$ :P mało kogo znam kto zarabia na rękę więcej niż 2500 zł zresztą sam też tyle nie zarabiam :P Polska jest tak biednym krajem że pozwoliłbym sobie nasrać do ryja za 10 milionów dolców ;d
  • Odpowiedz