Wpis z mikrobloga

@qqwwee: jak 80% zarabia gowno to nie dziwne ze w polsce jest male zainteresowanie niszowej konsoli. zreszta normalnych konsol jest tez male
  • Odpowiedz
@qqwwee: No ja się #!$%@? nie dziwię, że nikt nie kupuje skoro cena to równowartość przeciętnej polskiej pensji. Masz do wyboru pograć kilka dni a potem zostać odcięty od prądu i umrzeć z głodu. Lub jak co miesiąc biedować po opłaceniu rachunków ale z pełnym żołądkiem zapchanym tanim żarciem. Taka jest polska rzeczywistość. Ktokolwiek ustalił taką cenę na polski rynek jest #!$%@? nieznającym specyfiki lokalnego rynku. Żeby Polak kupił to musi
  • Odpowiedz
@qqwwee: we Wrocławiu nie było tak łatwo dorwać switcha. W magnolii w Saturnie oraz Komputroniku były wszystkie wyprzedane, w Media Markt w dominikańskiej została tylko wersja kolorowa. Wybrałem się aż na Bielany (Wrocławianie zrozumieją ;))do MM żeby kupić Switcha, a potem jeszcze latałem za Zeldą, bo akurat tam już nie było.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: @qqwwee: @dylon: @fraciu:
Przecież Switch kosztuje tyle co Xbox czy Playstation, a jakoś te konsole nie miały problem ze sprzedażą w PL?
Po prostu Polacy nie są targetem.

Z resztą oddawanie marketingu w Polsce zewnętrznym firmom to duży błąd. Wcześniej Staddbauer (czy jak oni się tam zwali) nie dawali rady, teraz ConQuest entertainment też nie.
  • Odpowiedz