Wpis z mikrobloga

Normalni ludzie idą na randki spotykają się, bez lęku i stresu witają się z nowo poznaną osobą? Potrafią na luzie pogadać o sobie, pożartować a później pójść razem do domu jednego z nich i np. uprawiać seks? Co ze mną jest nie tak że tak bardzo trudno mi nawiązywać kontakty #!$%@?, serio nie wiem gdzie popełniłem błąd.

Po #!$%@? żyje, nawet w pracy już nie daje rady, w nocy wali mi serce i szybko bije tak że nie mogę spać, od tygodni mam duszności z tego całego #!$%@? na siebie i cały świat już nie wiem co mam robić.

#!$%@? to wszystko #!$%@? pierrdole z całego serca i w #!$%@? mam to życie już, 27 lat #!$%@? całe życie pod górę #!$%@? w #!$%@? mam to #!$%@? jeszcze żalę się na mirko ładnie podsumowując jak żałosny i beznadziejny #!$%@? jestem

Pozdrawiam #!$%@? ()
#gorzkiezale #przegryw #tfwnogf #feels
Pobierz i.....l - Normalni ludzie idą na randki spotykają się, bez lęku i stresu witają się z...
źródło: comment_Llv9l891HsgAkKVI6L0olYFHbVoah2ro.jpg
  • 71
@indyferenthical: no normalni lduzie tak robią, i? Więc? Jak to dotyka ciebie?
Są ludzie którzy rodzą się bez nóg. I co wieczorami serce im wali, ze te #!$%@? normiki sobie tak chodzą na tych dwóch szczudłach a oni nie mogą? Co to da?

Nie jesteś nimi. Nie będziesz bez lęku poznawał ludzi. Nie będziesz na luzie żartował.
Ale to nie oznacza, ze nie możesz kogoś poznać i być szczerym. Ba, dzięki
@indyferenthical: Musisz zacząć brak narkotyki, to pomoże. Nie mówię o ciężkich, ale na przykład legalna w cywilizowanych krajach marihuanen, rozluźni ci gacie i od razu wyluzujesz. Niestety spierdoxy na trzeźwo nie mogą nikogo poznawać takie to już życie śmieszne jest. W sumie większość ludzi używa alkoholu do rozluźnienia się, bo na trzeźwo nic nie wskórają, założę się, że nie pijesz ani nie palisz.
@Naxster: no dzieki, rozumiem na swiadomym poziomie ze nie ma sensu sie #!$%@?, ale ciezko mi serio to wszystko ogarnac, nie potrafie wszystkiego kontrolowac, jak mam kogos poznac przez internet? Bo nie wierze w bajere typu

Mam fobie spoleczna i depresje po zyciowych traumach chodz ze mna na randke po drodze zdechne ze stresu
@Adekop: nie chce palic marihuany, probowalem i nie podobalo mi sie wcale. Stwierdzilem wtedy ze to glupie, moze i bylo troche smiechu ale to nie moja uzywka. Okolo 1,5k, nie skonczylem studiow, a podchodzilem 2 razy.