Wpis z mikrobloga

@defoxe: fajna opcja jest w biurze gdzie pracuje, tylko biuro jest mocno loftowe. Może sobie dostosujesz. Jest profil stalowy(ew alu, dość wysoko więc ciężko powiedzieć) w nim są świetlówki i świecą w sufit
ledy?

@MusicURlooking4: No mogą być i LEDy, to nie jest kwestia żarówki. Nie mam koncepcji na lampę po prostu...

Jest profil stalowy(ew alu, dość wysoko więc ciężko powiedzieć) w nim są świetlówki i świecą w sufit

Masz może foto?
klinkiety


@smoczewski: Akurat w tym pomieszczeniu (takie szafo-pomieszczenie) co jest na foto, pewnie tak zrobię.
Natomiast w łazience jest trochę podobnie i wyprowadzenie światła mam na ten skos... I trochę lipa.
Teraz jednak wpadłem na pomysł, że mogę to zrobić jeszcze inaczej trochę :)
No ale posłucham jeszcze waszych pomysłów.
jak to się nie da wejść?


@PureeZiemniaczaneNaZimno: Nie da się wejść w sufit w takim sensie, że nie zrobię otwornicą otworów w karton gipsie na suficie i skosach, bo zaraz jest srebrna folia od paroizolacji a pod nią wełna skalna.
Założenie lampek wpuszczanych w karton gips nie wchodzi zatem w rachubę z powodu braku miejsca, braku chłodzenia i przerwania paroizolacji.
Musiałbym zrobić następny ruszt z profili CD i obniżyć sufit. Wtedy
@defoxe: Wydaje mi się że masz nieprawidłowo zrobione szpalety przy oknie połaciowym...

Aby właściwie wykończyć wnękę okienną, dolna jej część powinna być prostopadła do podłogi, a górna – równoległa. Ułatwia to prawidłową cyrkulację powietrza na poddaszu i skutecznie ogranicza ryzyko wystąpienia kondensacji pary wodnej na oknie dachowym

http://muratordom.pl/budowa/okna-dachowe/montaz-okna-dachowego-wykonczenie-wneki-okiennej-z-zastosowaniem-szpalet-galeria,112_9766.html