Wpis z mikrobloga

@harpiowata: Nie zainteresowana dlaczego?
Koleżanka pewnie z tych, że "jak się nie podoba to #!$%@?"?
To ja może doprecyzuje. Paznokcie ogólnie Ok, jak by były naturalne.
Nie dość, że widać ich nienaturalna grubość, dochodzi do tego ich tragiczne wykonanie, wyglądają jakby się łuszczyły(?) albo cholera wie co, jakbyś chora na coś była.
Pobierz nogazwezza - @harpiowata: Nie zainteresowana dlaczego?
Koleżanka pewnie z tych, że "j...
źródło: comment_xt2vp1RlJIbAMR7J61FNR2vMFtWdhK2P.jpg
@MamaIKillTheMan: no przecież nawet wyżej jeden koleś napisał, że ma paznokcie ładniejsze niż większość kobiet, czyli prawidłowa dedukcja, że najbardziej pożądany jest chyba ładny chłopczyk xD
@nogazwezza
Tragiczne wykonanie - ? tutaj szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi, były dobrze pomalowane
'łuszczenie" - wiesz, paznokcie rosną, więc to oczywiste, że po pewnym czasie będzie widać naturalną płytkę paznokcia, a jeśli sztuczny paznokieć był malowany już jako przyklejony, no to wiadomo, że lakier będzie lekko krzywo

Nie, ja po prostu nie byłam zainteresowana zbytnio Twoja opinia, mój niebieski mówił coś innego i to jego zdanie się liczy, nie
@SukautoKyojin: beka z tych bzdur, za kazdym razem smiecham w #!$%@? jak slysze ze dziewczyna maluje sie "dla siebie" i tym podobne klamstewka kobiet ktore nie potrafia przyznac sie przed soba ze chca byc atrakcyjne dla mezczyzn, bo w koncu one sa silne i niezalezne xD
@wodzik: mieć zadbane bardziej niż większosć mężczyzn ok, ale pisac, że ma sie ladniejsze paznokcie od wiekszosci kobiet to dla mnie podchodzi pod bycie ciepłym.
@harpiowata: Twoje przynajmniej przynajmniej są normalnie zakończone, a nie w sposób pozwalający w razie konieczności zjeść zupę wyłącznie za pomocą paznokci. No i na mój gust trochę za długie, ale to tylko gust przypadkowego mirka, więc skoro twojemu facetowi się podoba to chu mi do tego ;)
@harpiowata: W takim razie wytłumacz mi, jaki jest sens robić takie paznokcie żeby je później olać, nie dbać o nie? I do tego wrzucać do internetu?

Wiesz, ja ani troszkę nie jestem zainteresowany opinią twojego Seby.
Jak najbardziej dla Ciebie liczy się tylko jego zdanie, popieram.
Tylko dlaczego dodajesz tutaj zdjęcie swoich pazurów z zapytaniem czy są Ok? Skoro Seba nowi ze są.