Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Mirony opowiem wam o takim jednym moim znajomym z bloku który jest rodowitym Italiano. Jak przystało na prawdziwego Włocha ciągle jest kawalerem, bliżej mu już do 40 niż 30, nie znalazł jeszcze kobiety, bo jak twierdzi ciężko w dzisiejszych czasach o interesującą kobietę. Z charakteru typowy introwertyk, nie przypomina typowego Włocha z opowieści, a o samych Włoszech to ja więcej wiem jeżdżąc tam turystycznie niż on mieszkając tam te 20+ lat. Jeśli chodzi o kwestię wizualną to nie wypowiadam się, bo nie znam się na urodzie męskiej ale kilka koleżanek którym pokazałem jego zdjęcia na fb określiły go jednogłośnie słowem NIE. Ogólnie facet chodzi w okularach, krzywe zęby do tego bardzo chudy, w łapie ma może z 28 cm, wydawać by się mogło, że faktycznie nie ma powodzenia wśród kobiet dopóki nie zobaczyłem jakie dupy przyprowadza do mieszkania, same 8+/10 i wiecie co jest w tym najlepsze? Że ja go nigdy nie widziałem 2 razy z tą samą laską XD I to nie wygląda tak że on za nimi lata tak jak polaki-robaki z różami w zębach, ale to one są do niego przyklejone jakby pana boga złapały za piętę. On ma jeszcze takiego kumpla Włocha, koleś łysy, niski, ok. 50 lat i branie ma podobne, ostatnio go widziałem z laską o dobre 10 cm wyższą, taka 7/10, 26-27 lat i zobaczcie gdy facet jest cudzoziemcem to Polkom już nie przeszkadza niższy facet XD A jaki jest moral z tej opowieści? Jeśli jesteś #tfwnogf to udawaj cudzoziemca, ja z kumplem jak chodziliśmy na podrywy do klubów to często udawaliśmy nawalonych Angoli i to działa zajebiście, już bramkarz przy wejściu inaczej nas traktował niż Polaków-Robaków. Jeden łepek z zagranicy opowiadał mi kiedyś że jednej Polsce wciskał kit że jest księciem z jakiegoś #!$%@?, a ona to wszystko łykała jak pelikan, jak chciała żeby ją zaprał do swego królestwa to wcisnął jej kit że jego ojciec dowiedział się że spotyka się z plebejuszką z Polski to go wydziedziczył a ona to wszystko łyknęła, chociaż trzeba przyznać że wiarygodnie ściemniał i to nie była żadna karyna po zawodówce tylko doktorantka po SGH.
#podrywajzwykopem #erasmus #erasmusorgasmus #rozowepaski
Pobierz Instynkt - Dzisiaj Mirony opowiem wam o takim jednym moim znajomym z bloku który jest...
źródło: comment_HjlOkNl0J6dtuIj7AWTKYgIj7e3c51Rl.jpg
  • 13
@Instynkt: takie tru story
w mojej dzielni mieszka taki typek. pracuje w zakładzie pogrzebowym c( ͡° ͜ʖ ͡°)
z wyglądu suchoklates ze szpetnym ryjem
ubiór no tak średnio bym powiedział
ciągle go widzę jak spaceruje z nowym lachonem
@Instynkt: Ja myślę, że tu nie chodzi o kasę. Włosi są dla polskich lasek atrakcyjni bo to coś nowego coś egzotycznego. Są inni niż Polacy bo mają inną mentalność. Poza tym każdej się marzy też, że ją zabierze do słonecznej Italii...