Wpis z mikrobloga

"[...]kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni, bo są słabsze, są mniejsze i mniej inteligentne, to wszystko"~Janusz Korwin-Mikke


Strach napisać o tym na swojej tablicy bo oczywiście ludzie to debile i wyjdzie na to że jestem rasistą homofobem szowinistą i najgorszym, ale kuhwa Pan Janusz miał rację, tylko ludzie jakoś się oburzają bo przecież jak tak można sądzić.

Kobiety SĄ słabsze od mężczyzn. To jest fakt. Tak samo jak są mniej inteligentne. Oczywiście setki tysięcy kobiet są ode mnie inteligentniejsze, ale statystycznie to płeć A musi być lepsza lub gorsza od płci B, zawsze w statystyce jedna wartość musi być bardziej lub mniej od drugiej wartości. To jest logiczne i jasne. Tu nie chodzi o ten psychiczny zabieg by teraz poniżać kobiety i czuć sie lepszymi. Ja się nie czuję lepszy, nie czuję ŻADNEJ pogardy w stosunku do kobiet, ba, one nawet ciężej pracują. Ale do cholery jedna z dwóch wartości musi być wyższa lub niższa od drugiej. Ja piehdole to jest proste jak budowa cepa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#korwin #rozowepaski #kobiety #heheszki #niepopularnaopinia #gownowpis
Volt224 - >"[...]kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni, bo są słabsze, są mniejs...

źródło: comment_r2nbqiWcMF9yrtkYZ2ggTLELbVpVLFv1.jpg

Pobierz
  • 10
@Volt224: udam że to nie zarzutka i podejmę temat. Zakładając nawet że jest jak piszesz to delikatnie mówiąc Korwin nie jest bystrzakiem politycznym skoro mówi takie rzeczy na forum publicznym. Czy on zdaje sobie sprawę że głos wyborczy mają też kobiety? Skoro tak to czy wydaje mu się że słupki wzrosną czy zmaleją?
@Lizbona: Gdyby Korwin nie wyskakiwał z takimi tekstami, to najprawdopodobniej już dawno by wszyscy o nim zapomnieli. Podstawowa zasada - nieważne, co mówią - ważne, że mówią. 90% społeczeństwa się zrazi, ale zawsze znajdzie się jakieś 3-5%, które zrozumieją o co chodzi. Z takimi poglądami (mam na myśli ogólnie konserwatywny liberalizm, brak socjalu etc.) i tak JKM nie przeskoczyłby tej granicy poparcia, tak samo jak nigdzie na świecie politycy o podobnych
@3edcvfr4: wydaje mi się że ludzie odbierają takie wypowiedzi bardziej na zasadzie emocji niż logiki. Czasem Korwin używa w swoich wypowiedziach odwołań do Hitlera żeby uzmysłowić jakieś nieprawidłowości. Ludzie odbierają natomiast to w ten sposób że mu się wydaje że za Hitlera było lepiej.
@Siemomyslaw: 3-5% poparcia wprowadziło by go do sejmu (to by przełożyło się na jakieś 8-10% mandatów). Wydaje mi się że ludzi popierających go mimo tych skrajnych
Gdyby Korwin nie wyskakiwał z takimi tekstami, to najprawdopodobniej już dawno by wszyscy o nim zapomnieli. Podstawowa zasada - nieważne, co mówią - ważne, że mówią. 90% społeczeństwa się zrazi, ale zawsze znajdzie się jakieś 3-5%, które zrozumieją o co chodzi.


@Siemomyslaw: Śmiem twierdzić, że jeżeli Gwiazdowski (który zapewne ma podobne poglądy, ale nie wiadomo, bo w przeciwieństwie do Korwina się nimi nie chwali) założyłby partię, to miałby większe wyniki niż
Ludzie odbierają natomiast to w ten sposób że mu się wydaje że za Hitlera było lepiej.


@Lizbona: No bo w sumie on chce to przekazać i w ten sposób oczernić obecne rządy wytykając, że NAWET za Hitlera było lepiej, ale jak ludzie słyszą Hitler, to od razu wyłączają myślenie, a wypowiadającego to słowo szufladkują jako jego gorącego zwolennika. Tak samo jak mówi, że Hitler zorganizował pierwszą Paraolimiadę próbuje przekazać, że obecni
Śmiem twierdzić, że jeżeli Gwiazdowski (który zapewne ma podobne poglądy, ale nie wiadomo, bo w przeciwieństwie do Korwina się nimi nie chwali) założyłby partię, to miałby większe wyniki niż Petru.


@Wujek_Mietek: Gwiazdowski prezentuje zdecydowanie bardziej umiarkowaną wersję liberalizmu aniżeli Korwin - nie zdziwiłbym się więc, gdyby zdobył spore poparcie w polityce. Partii Razem nie ma co porównywać do Korwina, ponieważ znajduje się na przeciwległym biegunie sceny politycznej - o wiele łatwiej
@Lizbona: Gdyby takie rozwiązanie istniało, to pewnie już ktoś by na nie wpadł i to zrealizował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyną szansę widzę dla umiarkowanie liberalnej partii, coś pomiędzy Korwinem a partiami mainstreamowymi. Szkoda tylko, że nawet jak coś takiego się pojawi, to prędko okazuje się kolejną partią złodziei, oszustów i populistów. Dobrze że chociaż klub Kukiza z paroma sensownymi osobami jest w sejmie.
Wolnościowcy pokroju Korwina