Wpis z mikrobloga

Serwus,

poszukuje samochodu do 25k, który da rade pociągnąć przyczepe z 3 motocyklami (ok 500kg + waga przyczepy) w miare komfortowych warunkach i predkosciach. Musi być gotowy wjechać tez w lżejszy teren (dojazdy na tor), czyli wyższy prześwit, ale niekoniecznie jakieś harpagańskie 4x4. Dobrze też żeby można było rozsądnie przeżyć trase 800+ km z przyczepą. Wiadomo, czym świeższe tym lepiej.

Grand Vitara? Forester? X-Trail? Xc90?

Wołam @bigger - bo mogę i wiem, że siedzi w obu tematach - Dodge RAM odpada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #motocykle #enduro
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fourhundredthree: Jezdzilem 1.9DDiS, w sumie jak bylby bardziej zadbany jezdzilbym dalej. Ale robienie uszczelniaczy w tym kraju to porazka, wiec sprzedalem.
Naped ma doskonaly, niby mial 129HP ale zdecydowanie dawal rade. A bywalo ze ciagnalem poltorej tony (przyczepa z motorowka znajomego)
Tylko trzeba naprawde uwazac, bo mozna kupic zlom.
  • Odpowiedz
@fourhundredthree: "trojaczki ? :D Nie rozumiem." - jedna konstrukcja 3 emblematy , wszystko wyprodukowane w Japonii przez koncern Mitsu , poniżej masz puga ,wiem że to mało popularne auto ale ma kilka ciekawych rozwiązań jak 4X4 dołączane , silnik diesla 2.2 z PSA najlepszy w swojej pojemności, wręcz pancerna konstrukcja ,podniesiona buda więc daje radę w lekkim terenie, w miarę dobrze wygłuszony , nieźle nagłośniony , można się przyczepić o
  • Odpowiedz