Wpis z mikrobloga

@kubica941: tylko w tym "wyrównywaniu szans" zapomniałeś wspomnieć o wykluwaniu jajek i expem z tym związanym. I kto ma większe szanse na wbicie większego lvl - fake ? czy ktoś kto nie oszukuje i "chodzi w realu " ?
@Lachon: nie rozumiem dlaczego nie można mieć kilku problemów na raz - ja na przykład mam że jestem w dupie na uczelni z powodu choroby, a muszę jakoś zaliczyć ten semestr, a chce sobie pograć i zebrać pokedex, nawet nie wbijam gymów bo i tak tam siedzą pokemony po 3k cp, no ale jak kogoś boli że zrobię sobie 3 kółka wokół plant cóż jego sprawa
@kubica941: nie rozumiem, pokemony stawiasz na równi z uczelnią ? są rzeczy ważne i ważniejsze. Przy chorobie możesz się uczyć i nie musisz uciekać się do oszustw, żeby zaliczyć semestr. ( nie wnikam jaka choroba, tak czy owak można to zrobić - zaliczyć semestr - prędzej czy później się uda, czego serdecznie Ci życzę) .
@kubica941: "no i nie gram"
" nawet nie wbijam gymów bo i tak tam siedzą pokemony po 3k cp, no ale jak kogoś boli że zrobię sobie 3 kółka wokół plant cóż jego sprawa"
Okej.

A tak poza tym - dopóki nie używa się fake gps do podbijania gymów, albo, jeśli kiedykolwiek pojawią się jakieś inne opcje interakcji pomiędzy graczami, to wszystko jedno. Rób co chcesz, byle by nie psuć rozgrywki