Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki poradźcie bo nie wiem czy to ja jestem czepialski czy jednak #logikarozowychpaskow

Z moją dziewczyną jesteśmy w jednej grupie. Zajęcia są wcześnie rano 7-8.
Często jest " nie mów do mnie z rana " - no spoko ja też czasem z rana jestem drażliwy. No ale jednak jakaś taryfa ulgowa wobec partnera powinna być w tej kwestii nie?

Dzisiaj w przerwie rozmawiamy ze znajomymi. Akurat temat siłki bo wszyscy u nas w miarę zdrowy tryb życia. Dyskusja o tym czy lepsza siłka, czy crossfit, czy bieganie.
Moja dziewczyna pokazuje zdjęcie z fb swojego znajomego co właśnie ćwiczy crossfit - dobrze wyrzeźbiony.
Ja zażartowałem " a co to za facet? skąd go znasz? " zwykły żart no kurde.... a ona w odpowiedzi " tobie też by się przydało"
No strasznie mnie to uderzyło bo akurat jestem całkiem dobrze wysportowany.

Po zajęciach idę do niej i mówię, że była dzisiaj okropna i to co powiedziała było przykre.

A ta, że to moja wina bo mi mówiła bym tak nie żartował ( czasem trochę podś#!$%@?, że niby zazdrosny jestem o znajomych ) że mi tak odpowiedziała bo ją zdenerwowałem ....
Mamy akurat zamieszkać razem i tłumacze jej, że przez takie zachowania wcale nie daje mi powodów by razem szukać mieszkania......
Oczywiście od słowa do słowa zrobiła się awantura ( stare hity i najnowsze przeboje )

Ja sobie nie wyobrażam żeby odbijając żart robić to w tak nieprzyjemny dla drugiej osoby sposób - tym bardziej jeżeli drugą osobą jest partner.
Nosz kurde ze mną jest coś nie tak czy co?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
"No strasznie mnie to uderzyło bo akurat jestem całkiem dobrze wysportowany."

:D

A jak byś nie był, to by Cię nie uderzyło? Po prostu panna nie ma do Ciebie szacunku, poniża Cię i dogryza przy każdej możliwej okazji bo nie traktuje Cię w głębi duszy poważnie. Może kiedyś byłeś kimś w jej oczach, teraz jej standardy uległy zmianie i zdegradowała Cię do opcji tymczasowej. Czuję, że stać ją na kogoś lepszego /