Wpis z mikrobloga

Wczoraj #!$%@?łem przeszło 2k które ugrałem z wpłaconych jakieś 2 tygodnie temu 40 złotych, codziennie kilka dobrych godzin zmarnowanych na ten "sport", zszargane nerwy kiedy kupony wchodziły w doliczonym czasie. Po wielkiej euforii teraz czuje się tak #!$%@? że wczoraj nie spałem całą noc i rano nie poszedłem nawet do pracy bo nie byłem w stanie psychicznie czegokolwiek zrobić poza leżeniem w łóżku. Powiedzcie co jeszcze musi się stać żebym przejrzał na oczy i zostawił ten syf za sobą? Mirki z pod tagu #bukmacherka rzucił w ogóle ktoś z was ten nałóg od tak po prostu, bez pomocy specjalisty?
#oswiadczeniezdupy #feels #hazard
  • 14
@sunriser90: poblokuj konta xD ja sporo zarobiłem na darmowych zakładach przy zakładniu kont ale po jakims czasie #!$%@?łem to co wygrałem więc poblokowałem konta, teraz obstawiam w praktyce wyłącznie zakłady bez ryzyka z betssona
@sunriser90: Jak się ukrywasz przed dziewczyna czy coś to jej powiedz i się przyznaj ze masz problem.Nawet przed rodzicami. Najlepiej to daj jej kase i niech trzyma :d bo bedziesz myslał aaaa odegram sie, przecież to w koncu musi siąść a na koncu zostaniesz z niczym i sznur zostanie. Jęsli nie masz długów jeszcze to się ciesz i pogódź się ze to nie sport dla Ciebie, nie masz psychiki do tego
@sunriser90: wiadomo, raz się przegrywa a raz się przegrywa ale kilka razy gdy nie miałem hajsu wpłacałem jakąś niedużą sume powiedzmy 10-20zł i z tego robiło się 100-300zł i wypłacałem więc bukmacherka mnie wyciągała z dupy.

Wbrew temu co mówi większość graczy, jeżeli nie chcesz się temu poświęcić w 100% a na pewno nie chcesz, mało jest ludzi którzy z tego żyją, to nie obstawiaj pojedynczych spotkań za równą stawke z
@sunriser90: chyba za bardzo przywiązujesz się do wygranej kasy, ja wygraną traktuje jak coś co do mnie nie należy dopóki nie zobacze tego na swoim koncie skrill. Jeśli jest to tylko w depozycie to są to dla mnie tylko cyferki. Jak zakład wejdzie to dobrze, jak nie to trudno. I wiem jak to jest ugrać z małej kwoty kilka tysięcy, i również kilka przegrać. Postaraj traktować bukmacherkę z dystansem.
@sunriser90: w jaki sposób #!$%@?łeś? chciałeś pomnożyć? ja w grudniu z 45 zł zarobiłem 3000 PLN i #!$%@?łem z tego tylko 200 zł ale miałem serię pod rząd 8/8 mnożyłem i wypłaciłem, szkoda Mirku, wiem co czułeś pomnażając te 40 zł do kwoty 2K PLN ( ͡ ͜ʖ ͡) pamiętaj lepiej mieć te 2K niż nic