Wpis z mikrobloga

@monox12: No ja jestem naprawdę ostatnim, który by kogoś zmuszał. Zauważ - ładnie otagowane to jest. Owszem dodałem tag gotujzwykopem ponieważ będą to przygotowywał. Wyraziłem swoją opinię, że pewne świetnie będzie smakowało. Kto nie chce to proszę dodać mnie na czarnolistę i po kłopocie. I najlepiej nie wołać, że się mnie dodaje. To infantylne.

A co do nawracania - w życiu. Jedzmy to na co mamy ochotę.
  • Odpowiedz
@zagorzanin: święte słowa, kolego bordo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tym postem tylko uruchamiasz ból dupy ludzi nie mający nic do roboty w życiu tylko muszą prowokować, albo ubliżać komuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sadyzmem? mieso ktorego nie kupisz w imie dobroci dla zwierzat (o ile nikt inny nie kupi go za Ciebie) zostanie wyrzucone na smietnik a liczba zabijanych zwierzat nie zmniejszy sie. innymi slowy smierc tego zwierzecia pojdzie na marne ( )


@onsok: Nie pójdzie. To że jedna osoba dzisiaj raz czegoś nie kupi to faktycznie nie wiele zmienia. Ale nas jest w tym kraju 5% to
  • Odpowiedz
  • 1
@plushy o to to to. Jakby w przemyśle mięsnym pracowali idioci. Nie było badania rynku, zapotrzebowania itp. O nie sprzedaje się? Nie ograniczamy produkcji jesteśmy debilami walimy takie same ilości na rynek.
  • Odpowiedz
@MrOsamaful:

stwierdzenie weganski stek ma tyle sensu co sucha woda

Taki termin istnieje:
https://en.wikipedia.org/wiki/Dry_water
Było zapotrzebowanie na nazwę na desygnat o pewnych powiązaniach z wodą i suchością, więc użyli nazwy "sucha woda". Jest zapotrzebowanie na nazwę "wegański stek", więc jest używany przez niektórych ludzi. Jaki problem? Tak jak w przypadku suchej wody, tak w przypadku wegańskiego steku mamy do czynienia z zawartym w nazwie uproszczonym opisem pewnych własności obu tych
  • Odpowiedz
Czego weganie tak bardzo chcą jeść mięso ale go nie jedzą? Wegańskie kiełbasy, steki, pasztety, flaki, przecież jak bym nie chciał jeść mięsa bo nie chcę żeby zwierzęta cierpiały to bym tak tych dań nie nazywał.


@hoszin: Najlepsi są ci co chodzą w skórzanych butach itd.
  • Odpowiedz