Wpis z mikrobloga

Gdzie iść na druga #randka z dziewczyną? Utrudnienie jest takie, że w niedzielę po 19. Znowu kawiarnia?
Wydaje mi się to trochę słabe ale trudno coś otwartego o tej godzinie znaleźć

#podrywajzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IlIlIlIlIl: Nie wiem jaki przedział wiekowy Mirku. Moja pierwsza randka wyglądała tak, Pizza i p--o, poszliśmy do jednej takie pizzeri najppierw piwko i rozmowa (fajnie się rozmawiało) w pizzeri były różne gry planszowe więc trochę pograliśmy później pizza na koniec wpadłem na pomysł żeby zagrać w Alko-warcaby (kto zbije ten zadaje pytanie) było zajebiście, po wszystkim odprowadziłem dziewuchę do domu bo powiedziałem pod pretekstem obrony przed atakiem piratów xd po
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIl: pogoda ma byc spoczko, ustawiacie sie na oliwie, kupujesz 2x duza kawa w maku( ͡ ͜ʖ ͡) i cisniecie na pacholek:P fajne widoczki wieczorami ... (zuli juz coraz mniej w tamtych okolicach)
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIl: Jeśli to Twoja taka oficjalna randka to nie ma nic przypałowego w kwiatkach. Wprawdzie kiepsko się to będzie niosło, ale jak masz samochód to nie widzę problemu, w końcu kino to też dość oklepana sprawa. Będzie się komponować w sam raz ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie ma co przesadzać z drobiazgami za każdym razem, bo się zapędzisz w kozi róg i pomysły się skończą.
  • Odpowiedz
@Peronymous: teraz już plan się zmienił znowu na restaurację i tak, raczej będę jechał samochodem. chyba kupie jakiegoś małego pluszowego misia - na pewno wygodniej się nosi ( ͡º ͜ʖ͡º) raczej mi chodzi o to że to Dzień Kobiet i w sumie to by wypadało coś dać
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIl: Restauracja to spoko pomysł :D ja zawsze robię tak, że planuje wyjść coś zjeść to dopiero na spotkaniu pytam się co ma ochotę zjeść :P oczywiście zawsze jestem gotów na każdą możliwość i wszystko mam zaplanowane, Ona o tym nie wie :) i zawsze jest zaskoczona bo wybieram tą ciekawszą drogę choć Opole to takie zadupie :p
  • Odpowiedz