Wpis z mikrobloga

@Opinia: @Chino: Hurr durr, pójdziesz do prawdziwej roboty to zobaczysz co to sen. Ja jak pracowałem kiedyś 28 godzin na dobę przy przerzucaniu węgla, to zasypiałem 6 godzin przed położeniem się spać o 3 nad ranem, by o 2 wstać i znowu iść do prawdziwej, podkreślam PRAWDZIWEJ pracy. Jak stukasz w klawiaturę to #!$%@? się znasz na prawdziwej pracy, dziecko. Poznaj trochę życia to pogadamy, pozdrawiam cieplutko ( ͡°
@atrax15: na mnie już nawet leki nie działają, chyba że nie śpię 2-3 doby pod rząd, wtedy pierwsza tabletka pomaga, następnego dnia znów nie działa. @Chino: widzę, że kolega nigdy nie miał do czynienia z bezsennością. Jak uda mi się zasnąć i dziecko obudzi mnie np o 1 w nocy to już do 5-7 rano nie zasnę. A kiedy już mogę to dzieci nie śpią. Niestety 2 dzieci, nawet małych,
@neev: stary( ͡° ͜ʖ ͡°)melatonina?hehe,valerin i inny szajs ziołowy to ściema,mógłbym zeżryć pół pudełka i nic,kiedyś wziołem 4 tabletki melatoniny na raz i nic
@cetnar: może i przypał ale jak na dzień dzisiejszy nie widzę innego rozwiązania
@Chcialamdobrze: a co brałaś,może złe leki?
@Chcesz_Pomarancze: brałem to na początku,teraz biorę zolpigen,w sumie to jeden hooy,na sen też nie był zły

Powiem Wam że u mnie
@atrax15 Lipa ze nie możesz zmienić tej roboty. Ogolnie jak przestawisz cykl snu TK później długo się odbudowuje powrót do normalności (np zarywanie nocek na pc w wakacje czy jakieś balety) :p. A prochy niestety 3lata to zbyt długo...
teraz dla mnie musiałbyś iść do kogoś z tym żeby odbudowal pewnie wgl działanie hormonalki :/ . I warto w to zainwestować hajs,ale gdzie i do kogo to JUŻ Ci nie powiem dokładnie
@cetnar no właśnie,podejrzewam że ta robota gra tu pierwsze skrzypce,ale na razie nie mogę jej zmienić ,nie narobie się tam fizycznie tylko psychicznie
@bb-8: Pomijam oczywiście, nie spanie zupełnie 4+ dni pod rząd, wtedy włącza się senność, a raczej wyczerpanie, jednak nie spanie tyle pod rząd, jest bardzo niezdrowe.
Możliwe zatem. Co wtedy zatem?