Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,powiem wam coś z własnego doświadczenia,od ok 3 lat cierpię na bezsenność,biorę codziennie procha na spanie bo nie ma opcji żebym usnął bez tego ,nie ma znaczenia czy jestem narobiony czy nie,mam nieregularne(nie wiem czy to dobre słowo)godziny pracy,być może tu jest problem?Potrafię iść do pracy na 14-22 i na drugi dzień muszę być w robocie na 6 rano powiedzmy do 11-12 zależy od dnia,pracując w ten sposób mój organizm
brak zmęczenia jest problemem snu #!$%@?

zmęczenie psychiczne uciążliwia sen


@Opinia: Bzdura. Moja żona zasypia w ciągu kilku minut i nie robi jej problemów obudzenie się i ponowne zaśnięcie. Może oglądać o 21 film, uśnie, obudzi się o 21:40, coś tam popisze na kompie, o 21:50 znowu śpi, obudzi się o 22:20, ogląda TV, 22:40 śpi, 23:00 budzi się, idzie do łazienki się umyć, 23:15 znowu śpi. Nie jest zmęczona fizycznie,
@atrax15 Jeśli od 3lat bierzesz prochy na spanie to przypał :/ bo masz już pewnie mega zaburzone wydzielanie melatoniny przez organizm . Różne zmiany wpływają mega #!$%@? na sen szczególnie na jego jakość (niekoniecznie na bezsenność ale na to rowniez).