Wpis z mikrobloga

Ej powiedzcie mi jak was traktować poważnie #katolicyzm #mirkomodlitwa. Mój kumpel jest osobą niewierzącą, zjadł dzisiaj na śniadanie parówki. Zobaczyła to jego matka i zrobiła mu awanturę w domu, odcięła go od internetu i zabrała klucze(przez co nie poszedł na ważny egzamin) twierdząc że to za karę że zjadł mięso xDDDDD Niech mi ktoś to wyjaśni, czy dogmaty waszej wiary każą #!$%@?ć się z takim dżihadem w życie innych?
  • 21
@GetRekt:
Jeśli to nie bait to twój kolega powinien odbyć poważną rozmowę ze swoją mamą, najlepiej w obecności ojca o tym co się #!$%@?ło xD, no chyba ze ojciec taki sam jak matka...

Sam jestem wierzący ale zabieranie kluczy i odcinanie internetów za mięso w piątek to takie XD.
jak będziesz płacił za mieszkanie i sam sobie gotował, to wtedy będziesz mógł sobie rządzić ; a jak nie pasuje to możesz iść na swoje albo do przytułka, a nie żeby stary ojciec i matka harowali, a ten będzie robił w ich domu co chce i żył jak chce. Jak byłam w twoim wieku to już pracowałam, żeby pomóc ojcu, matce, a nie byłam darmozjadem na garnuszku rodziców


@GetRekt: Przeczytaj to